Джерело
Node.js Recipes | Цього тижня для мене відбулася перша 🇺🇦 офлайн-конференція за останні ...
1 820 Охват/переглядів
2025-12-19 08:34
Повідомлення №910
Цього тижня для мене відбулася перша 🇺🇦 офлайн-конференція за останні 4 роки. Сьогодні повертаюся з Європи.Ось тезово, як пройшла WAWTech 2025.• Локація, де пахне ялиною, мандаринами та кавою• Гардероб, єдине місце, де не усміхаються і говорять лише польською• Стенди партнерів, де єдиний шанс на swag без черг лише о 8-й ранку• Main Stage, де на сцені ті, з ким ти маєш зробити селфі• Max Lounge, де немає черги за кавою, а в куточку хтось із доповідачів доробляє слайди• Growth Stage де на сцені про що завгодно, але не про те, навіщо прийшла аудиторія: “як зробити growth власної зарплати”• Speed dating zone, куди, як і на збір дронів, ти не потрапив, бо затримався у фотозоні на хвилину• Engineering Stage, де дуже цікаво, але нічого не зрозуміло• Кафетерій, також відомий як бермудський трикутник. Багато хто намагався там зустрітися, і лише одиниці знали, що їх два• Q&A-зона, де з поваги до одного поляка всі говоритимуть англійськоюAfter-party. У кожного вона була своя. На моїй були:• майстер-клас із паркування в центрі Варшави• повний розгром закусок мішленівського рівня від грузинської кухні• тест-драйв фотозйомки на розкладачку від Motorola (хочу таку від Apple)• загадка як коктейль із назвою Tomato rum може бути прозорим?Дякую що нагадали, чому конференції це не про доповіді, а про комунікацію та комьюніті