Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кежулам Вхід Заборонено
Додано 02 січ 2023

Кежулам Вхід Заборонено

@nocasuls
Кількість підписників: 3 129
Фото: 2,080
Відео: 1,230
Посилання: 508
Опис:
😎Пишу що хочу. Авторський блог про ігри з крінжовими мемами✌️ Чат: https://t.me/nocasulschat Пропонуйка, реклама та зворотній зв'язок: @hjvkhu Dark Souls 2 SOTFS - найкраща гра всіх часів
Джерело

Кежулам Вхід Заборонено | Скотт Пілігрім проти менеКолись давно мені дуже не сподобався фільм Ск...

Логотип телеграм спільноти - Кежулам Вхід Заборонено Кежулам Вхід Заборонено @nocasuls
1 600 Охват/переглядів 2024-07-14 11:55 Повідомлення №1776
😺 Скотт Пілігрім проти менеКолись давно мені дуже не сподобався фільм Скотт Пілігрім проти світу. Він мені здався крінжовим і дурним, тому з тих пір в мене було негативне ставлення до цієї франшизи. ☕️Але пройшли роки, видавництво Мальопус почало випускати комікс українською, тож мені захотілося знову ознайомитися з серією та подивитися, чи насправді все так погано. 🤯😢 ФільмФільм - непоганий і поганий водночас. Якщо оцінювати його окремо від коміксу, то це підпивасний поверхневий екшончік, з референсами на ігри і поп культуру та красивими сценами. Якщо оцінювати його по відношенню до першоджерела - це лайно повне, яке зіпсувало мені враження від цього тайтлу. У фільму взагалі інший вайб. Не варто уваги, як на мене.🤨 КоміксА це вже інша справа. Комікс це повсякденність, драма, переживання, зростання та розвиток купи персонажів. Це історія про молодість, пошуки себе, проблеми у відносинах, дружбу та розуміння. Лише перший том коміксу гарно відображений в фільмі, все що далі - абсолютно інше. Класна мальовка і крутий стиль, цікаві історії всіх героїв. Бійки і "фантастика" це вторинний фон, який придає історії шарму, але в основі лежать звичайні люди зі звичайним життям, проблемами та переживаннями. Гарна і життєва історія з меланхолійним вайбом, читається на одному диханні. 💃 МультсеріалХз чому деякі фани його захейтили. Як на мене - це цікаве продовження коміксу, витримане по стилю і вайбу, яке продовжує і доповнює проблеми і драми історії. Скотт зникає після першої бійки і Рамона його шукає. А далі накрутили дуже прикольно. Мені сподобалось що це водночас і альтернатива історія і "що буде далі". Достойне доповнення вийшло.Тож чи варто чіпати? Однозначно. Спочатку комікс, а потім мультсеріал. Фільм можна скіпати. 🫥P.S. Гру грати не планую бо не люблю бітемапи. 💃🍩 Купити комікс: https://malopus.com.ua/scott-pilgrim#кіно #манго #огляд