Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кежулам Вхід Заборонено
Додано 02 січ 2023

Кежулам Вхід Заборонено

@nocasuls
Кількість підписників: 3 129
Фото: 2,080
Відео: 1,230
Посилання: 508
Опис:
😎Пишу що хочу. Авторський блог про ігри з крінжовими мемами✌️ Чат: https://t.me/nocasulschat Пропонуйка, реклама та зворотній зв'язок: @hjvkhu Dark Souls 2 SOTFS - найкраща гра всіх часів
Джерело

Кежулам Вхід Заборонено | Отже, 2 акт Baldurs Gate 3 виявився прям мега топ. Приємна зміна пейсі...

Логотип телеграм спільноти - Кежулам Вхід Заборонено Кежулам Вхід Заборонено @nocasuls
1 520 Охват/переглядів 2026-04-27 11:12 Повідомлення №3659
🙂Отже, 2 акт Baldurs Gate 3 виявився прям мега топ. Приємна зміна пейсінгу, з ухилом в заруби і дослідження, справжній данжен кроул. Вайб бладборну з виродками-босами, безумством, та тінями. Вирізала всю мапу з задоволенням, правда іноді було жаль що мінібоси вмирали в діалогах, я б з ними з задоволенням побилася б. Але най буде 🌟Бійки приємні, але з сильною паті вже доволі не складні. Якщо в 1 акті кожна бійка і кожен міні бос лякали і доводилось юзати все щоб вижити, то тут вже майже жодного разу не відчула що моєму хонор сейву шось загрожує ☺️Як не дивно єдина бійка шо ледь мені не заруінила сейв - це бійка з клонами моєї ж паті. Оці мразі ледь мене не розʼєбали, особливо рога з інвізом, на яку чомусь не працювало бачення невидимого і яку прийшлося вибивати АОЕ спелами 😳Заруба біля порталу була мега епічна, а ще нарешті хоч трохи цікавих пазлів дали не на 3, а на 4 iq 🫥Також дуже сподобався епічний кінець акту. Штурм башти, заруба з дідом, лігво майндйлеєрів. І всюди файні заруби. Фінальний бос акту прям дуже клас, справедливий і цікавий, прийшлося навіть попітніти і заюзати кілька свитків😯Причому не дивлячись на ухил в бійки, квести тут теж були класні, а кількість колоритних персонажів зашкалює. А ще порадувало що нарешті сюжет почав розвиватися, а не топтатися на місці. Особливо пачка рівілів наприкінці 🥲Якби вся гра була як 2 акт - я б була абсолютно не проти. Суперовий вайб і кайфовий геймплей 🎉Коротше Акт2>>>Акт1. Чим далі, тим гра краще. Залишилось пройти 3 акт і можна повернутися к найкращій грі з часів динозаврів КРІМЗОН ДЕСЕРТ 😁#враження