Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кежулам Вхід Заборонено
Додано 02 січ 2023

Кежулам Вхід Заборонено

@nocasuls
Кількість підписників: 3 129
Фото: 2,080
Відео: 1,230
Посилання: 508
Опис:
😎Пишу що хочу. Авторський блог про ігри з крінжовими мемами✌️ Чат: https://t.me/nocasulschat Пропонуйка, реклама та зворотній зв'язок: @hjvkhu Dark Souls 2 SOTFS - найкраща гра всіх часів
Джерело

Кежулам Вхід Заборонено | Have a Nice Death - краще, ніж HadesКолись давно награла в цю гру близ...

Логотип телеграм спільноти - Кежулам Вхід Заборонено Кежулам Вхід Заборонено @nocasuls
1 620 Охват/переглядів 2026-04-04 13:35 Повідомлення №3593
😯Have a Nice Death - краще, ніж HadesКолись давно награла в цю гру близько 40 годин і так й не дійшла до тру ендінга, а тут нещодавно вирішила пробігтися і яка ж вона ахуєнна. Корочі це типу як хейдіз, але з видом збоку, тематикою "смерть-як-корпорація", з жартами і приколами, та суперовою бойовою системою ☝️Граємо за смерть що послабла і хоче в відпустку, але підлеглі менеджери не працюють, хтось мутить якісь інтрижки і смерті тре з цим розібратися. Як і в гадесі, в кожному рані і після кожної смерті відкриваються нові діалоги, сайдквести і лор. Сюжет тут хоч і жартівливий, але прям дуже непоганий, ну і жарти соковиті в стилі Офісу, від кавової наркоманії до комуністичної забастовки робітників 🤣Є цілих 9 біомів, кількадесят босів і мінібосів. Варіативність ворогів доволі суттєва і приємна. А щоб все це бити в нас є основна зброя-коса (кілька варіантів) та десятки сайд-зброй і магій, багато з яких анлокаються 😙Бойова система - найсильніша частина гри. Вона дуже динамічна, з купа різних мувсетів, цікавих зброй і комбух. Скіл гравця >>> білд, рандом чи метапрогресія 🍑Для успіху треба не просто нароляти крутих абілок, а прокачати зброю, правильно заменеджити ресурси, та ще й вміти користуватися цією зброєю і знати мувсети ворогів 👏Метапрогресія в грі взагалі "слабенька" по мірках роглайтів. В основному це анлоки нових зброй і все. Жодного тобі покращення хп, атаки, рєсалок чи ще чогось. І це прям АХУЄННО 🫥Рандом в грі майже нічого не вирішує, кожен ран це саме скіл і знання абілок. Тобто гра скоріше схожа на класичні роглайки, аніж на роглайти де метапрогресія дуже вирішує. І тут вже кому як подобається, мені такого вайбу прям невистачає, метапрогресивний дроч дістав 🤬Ну а любителям поганяти рани і награти 100 годин тут теж є чим зайнятись - як і зазвичай, є купа додаткових складностей з модифікаторами, жменя анлоків 🗒Коротше дуже рекомендую якщо ви хотіли Гадєс-лайк але без казіна і більше роглайк. Один з небагатьох рогаликів який мене реально затягнув 🍒🖕Гра в стімі (є і на консолі): https://store.steampowered.com/app/1740720/Have_a_Nice_Death/#огляд