Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кежулам Вхід Заборонено
Додано 02 січ 2023

Кежулам Вхід Заборонено

@nocasuls
Кількість підписників: 3 130
Фото: 2,080
Відео: 1,230
Посилання: 508
Опис:
😎Пишу що хочу. Авторський блог про ігри з крінжовими мемами✌️ Чат: https://t.me/nocasulschat Пропонуйка, реклама та зворотній зв'язок: @hjvkhu Dark Souls 2 SOTFS - найкраща гра всіх часів
Джерело

Кежулам Вхід Заборонено | Ball x Pit - наркотик без задоволенняОтже я пройшла Ball x Pit на всі ...

Логотип телеграм спільноти - Кежулам Вхід Заборонено Кежулам Вхід Заборонено @nocasuls
1 750 Охват/переглядів 2025-10-28 21:02 Повідомлення №3160
🍒 Ball x Pit - наркотик без задоволенняОтже я пройшла Ball x Pit на всі ачівки і це трошки розчарування. ☹️Перша частина вражень з описом механік в цьому пості, тож не буду повторюватись. 💻Що ж пішло не так? Проблема в тому, що гра не знає, чим хоче бути. І це призводить до нульової реіграбельності та інтересу. Стартує воно потужно і напочатку це ГОТІ 10/10. Цікаві персонажі, веселі рівні, розвиток, робимо піу піу. Але к кінцю "сюжетки" грати стає вже не цікаво. Гра побудована на повторі кожного однакового рівню по 20 разів і напочатку це працює. Поки ми не розкачані і не маємо всіх апгрейдів гра іноді дає трошки челенджу. Також нових персонажів цікаво спробувати разочок другий. 😋А потім все. Наче є всі механіки для челенджу, а його нема. Воно швидко перетворюється на балет-хевен де завжди перемагаємо. При цьому тут нема секретів, глибини, пісочниці і варіативності сурвайворсів, тому повторювати одне й теж швидко стає нецікаво. 😢В результаті челендж є лише десь там в нг+ на найбільших швидкостях, але поки туди доходимо - грати вже нецікаво + всі рівні та вороги абсолютно однакові, а прикольних внутрішніх челенджів нема. 🌟Тому це все ще дуже класна і весела гра, але не прорив в жанрі і не "вбивця сурвайворсів". Перші годин 15-20 ви будете в захваті, але потім вам різко відріже весь фан і ви видалите гру нафіг. І так як мова не про сюжетну РПГ чи іншу гру "на 1 раз", саме для цього жанру і для такого репетитативного кор-гефмплею - це погано. Це гра, до якої просто не захочеться повертатися. 8/10. 🎉#огляд