Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кежулам Вхід Заборонено
Додано 02 січ 2023

Кежулам Вхід Заборонено

@nocasuls
Кількість підписників: 3 130
Фото: 2,080
Відео: 1,230
Посилання: 508
Опис:
😎Пишу що хочу. Авторський блог про ігри з крінжовими мемами✌️ Чат: https://t.me/nocasulschat Пропонуйка, реклама та зворотній зв'язок: @hjvkhu Dark Souls 2 SOTFS - найкраща гра всіх часів
Джерело

Кежулам Вхід Заборонено | Sekiro: тіні не блокуютьНу що ж, я закрила свій давній гештальт і прой...

Логотип телеграм спільноти - Кежулам Вхід Заборонено Кежулам Вхід Заборонено @nocasuls
1 250 Охват/переглядів 2025-09-23 16:02 Повідомлення №3060
🥱Sekiro: тіні не блокуютьНу що ж, я закрила свій давній гештальт і пройшла секіро без кнопки блоку. І це було… фантастично!🍴Це було моє перше повне проходження гри. Я ніколи до того не грала з блоками і не доходила до кінця гри, Кнопку блоку я прибрала прям в налаштуваннях, тож це додатково позбавило мене можливості використовувати скіли. Також я не використовувала парасольку, бо це по суті теж блок. Додатково фактично не використовувала мікірі, бо коли постійно бігаєш і доджиш це дуже незручно. Все інше було дозволено, від прокачки до протезів. Щож. До цього я дуже хейтила Секіро бо це “не дарксоулс”, гра без білдів, свободи і завʼязана на 1 механіці викликала в мене хейт і відразу. Тому я ігнорувала і бойкотувала секіру. І вирішила пройти без блоку “назло”, щоб доказати яка гра погана. 🙂І гра повністю змінила мою думку. Як виявилось, фроми все передбачили і дурні якраз ті, хто грає лише через блок. БЛОК ВИЯВИВСЯ НЕПОТРІБНИМ, а купа босів легко відлітали від бігу/доджу. Протези також додали варіативності та виявилися цінними, як і розходники. В грі лише 1 бос “заточений” під блок - центіпід жираф. І навіть він законтрився протезом + предметами, тобто фроми передбачили можливість його вбити. ☺️Бійки з усіма іншими босами і мінібосами без блоку були приємними і не відчувалося, ніби я граю якось “неправильно”. Купа босів взагалі відлітали з 1 спроби, а додж виявився на диво корисним і робочим, якщо протискати його вчасно. Ніби гра була задумана без блоків з самого початку і це взагалі необов'язкова механіка. 🤨Саме цікаве, що секіра без блоків перетворилася на…. Бладборн. Гра дуже сильно винагороджує агресію і постійний тиск на ворогів, а також креативний підхід і використання доступного інструментарію. ⌨️На 2 і 3 проходження для ачівок я ввімкнула блок, спробувала і зрозуміла, що взагалі не можу з ним грати: це незручно і тупо, та ще 2 рази пробігла гру без блоків. 😩Коротше хоч і не можу сказати що Секіро моя улюблена гра, але вона в мене поднялася в очах з 0/10 до 8/10. Рекомендую всім спробувати пройти без блоків - відкриєте для себе абсолютно крутий екшон-слешер замість ритм-гри. 🥰#враження