Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кежулам Вхід Заборонено
Додано 02 січ 2023

Кежулам Вхід Заборонено

@nocasuls
Кількість підписників: 3 129
Фото: 2,080
Відео: 1,230
Посилання: 508
Опис:
😎Пишу що хочу. Авторський блог про ігри з крінжовими мемами✌️ Чат: https://t.me/nocasulschat Пропонуйка, реклама та зворотній зв'язок: @hjvkhu Dark Souls 2 SOTFS - найкраща гра всіх часів
Джерело

Кежулам Вхід Заборонено | Перші враження від Clair Obscur: Expedition 33...Просто нема слів. Мен...

Логотип телеграм спільноти - Кежулам Вхід Заборонено Кежулам Вхід Заборонено @nocasuls
1 900 Охват/переглядів 2025-04-25 14:11 Повідомлення №2462
🤔Перші враження від Clair Obscur: Expedition 33...Просто нема слів. Мені до останнього здавалось шо десь буде найобка, ну не може нонейм гра бути такою класною. Але поки так і є. 😳4 години гри, а вражень - цілий вагон. Візуально - фантастично. Так, якщо придивлятись то можна помітити однакові модельки NPC, бюджетні текстурки та інші штуки. Але стилізація вивозить все і цього не помічаєш, поки не почнеш прям цілеспрямовано дойобуватись хоч до чогось. 🫥Музло - фантастично. Дуже вайбовий саунд. 🕺Геймплейно - гіга топ. Вже з прологу купа опціонального контенту, який можна проєбати, якщо рашити. Локації поки доволі лінійні але є опціональні частини, мінібоси і лут. Моби респавняться, можна гріндити. 😘Бійки - суміш Маріо РПГ з QTE і персон/смт. Виглядають видовищно та класно. Можна доджити чи парирувати атаки і не отримувати дамага, але фреймів небагато, атаки в ворогів хитрі. Є елементальні слабкості та сили, тобто тактика теж присутня. Також є інпути на навичках, для збільшення дамагу. Є слабкі місця у ворогів, які можна дамажити пістолем. Звичайні бійки можна виносити за 1 хід, якщо правильно думати, що робити. На експертній складності - ПРЯМ ЯК ЛАРСОВУВСМАВЕЛЧОЕ потно треба мастерити QTE, але право на помилку є. Те, що треба. 💃Кастомізацію теж підвезли: стати, скіли, еквіп, пасивки на еквіпі, коротше все, що тіки можна. 😏ХП після боїв не відновлюється, але є сорт оф естус + всі розхідники відновлюються на "бонфаєрі", можемо прокачувати їх кількість.🥑Коротше механік - достатньо, грати весело і цікаво. 🍩Ну і сюжет - тут прям сходу єбєйше навалюють. Дохуя драми, всі мруть, загадковий ворог, різня, емоції. Сам троп в своєму корі можливо трохи заїзжений (злий деман спалює село і кохану і йдеш його вбити), аде подача - мастерська. 💪Хз що буде далі, але поки це претендент на ГОТІ. Головне щоб не здудися. Подивимось. 😓#враження