Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кежулам Вхід Заборонено
Додано 02 січ 2023

Кежулам Вхід Заборонено

@nocasuls
Кількість підписників: 3 129
Фото: 2,080
Відео: 1,230
Посилання: 508
Опис:
😎Пишу що хочу. Авторський блог про ігри з крінжовими мемами✌️ Чат: https://t.me/nocasulschat Пропонуйка, реклама та зворотній зв'язок: @hjvkhu Dark Souls 2 SOTFS - найкраща гра всіх часів
Джерело

Кежулам Вхід Заборонено | First Berserker Khazan - перспективний слешер-смокталікПограла коротше...

Логотип телеграм спільноти - Кежулам Вхід Заборонено Кежулам Вхід Заборонено @nocasuls
1 600 Охват/переглядів 2025-01-20 15:40 Повідомлення №2201
🍜 First Berserker Khazan - перспективний слешер-смокталікПограла коротше в демку Казана і вирішила преордернути, не дивлячись на деякі сумніви. 😠Сюжетно по демці прям крінжака. Супер тупа банальна історія: був генерал його король зрадив, потім в нього просто так вселивсь якийсь демон, потім вони добазарились і будуть разом всім мститься. Може далі будуть якісь твісти, але зо старту прям смішно і супер-банально. 😁Візуально гра кайфарік. Анімешний стиль реально вивозить і придає грі шарму. Оптимізон норм, на пс5 все літало. 🏋️Геймплейно смокталік але в стилі Nioh. Бігаємо по окремим рівням, а не по зʼєднаному світу. Також є система луту як в Nioh і яку я ненавиджу. Але пробігши демку здається що система не така крінжова: лут сипе не прям тонами (1 шмотка на 5-7 ворогів), різниця в статах не те щоб сильна, тож гра не заставляє прям постійно змінювати весь шмот як Ніох. Жити можна. 🚬Бойовка доволі швидка, швидша елденрінги і навіть бладборни. У гравця є широкий асортимент інструментів для вирізання мобів: 2 види блоку, перекат, комбухі, а найголовніше - дерево навичок в якому не якісь пасивки, а купа активних скілів і всяких комбух та прийомів. В грі 3 види зброї: дуали, грейтсворд і спис і в кожного своє дерево навичок, тож варіативність доволі непогана. 💪Через швидкість та наявність всяких комбух гра більше схожа на мікс смокталіка та слешера. Мені чимсь нагадало Стеллар Блейд, але швидше і не таке "дубове". 🤪По демці було доволі легко, не сама складна гра, але це самий початок тож далі буде складніше. 💃Корочі враження в цілому дуже позитивні, демка весела, тож буду грати на релізі. Чекаємо. 😊#враження #вішліст