Статистика telegram каналу - @nkruk

Nотатки Крука

Subscribers: 4500
Photos: 835  Videos: 62  Links: 534 
Цей канал є частиною «Цифрового Меморіалу Крука» – сайту, де зібрана інформація про життя Миколи Кравченка «Крука», головного ідеолога Азовського Руху. Деталі: https://rainshouse.com/kruk
2021-12-09

Кількість підписників

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Архівне інтервʼю Миколи Кравченка про майбутні плани на розвиток першого ветеранського видавництва "Орієнтир", засновником та очільником якого був друг Крук.

Тіла загинуть, житиме Ідея (с)

Повномасштабна війна та смерть Миколи не здатні зупинити справу його життя. Свій час на землі Крук витратив на виховання цілого покоління українських націоналістів, які готові продовжувати одвічну боротьбу за душі та розум Nації.

Посилання на інтервʼю:
https://rainshouse.com/news/kruk-archive-interview

В кінці тексту - анонс нового видання авторства Миколи Кравченка, яке вже наступного місяця буде надруковано для всіх бажаючих.
Мурал, створений в Києві на честь добровольців.

На багатоповерхівці зображено штурмову Ідею Nації в тому ж накресленні, яке використовує Третя штурмова бригада. Три смуги метафорично розповідають про Nаше покоління.

Революція, в якій ми перемогли.
Війна, в який ми неодмінно переможемо.
Мирне життя, що буде гарантовано для українських дітей!

Вислів "Творимо майбутнє!" в авторському почерку взято з особистих листів Миколи Кравченка "Крука", головного ідеолога Азову. Табличка на будинку присвячена памʼяті його адʼютанта - Сергія Машовця "Ванчіка". Вони разом загинули 14 Березня 2022 року, в лавах загону ТрО АЗОВ захищаючи Золотоверхий від російського вторгнення.

Честь 🫡😇

//

Коментар друга Консула.
Видавництво RAINSHOUSE 💧 повідомляє, що перший тираж друкованої книги Миколи Кравченка повністю розкуплено. Примірники вже відправлені читачам по Україні, завершується розповсюдження серед іноземної аудиторії.

Фото та відео від тих, хто вже отримав книгу 📚

Попит на "Nотатки Крука" настільки великий, що видавництво змушено було зробити додатковий наклад. Ідеї Миколи Кравченка продовжують жити та підсилювати дух наступного покоління борців за Велику Україну.

Придбати книгу можна за посиланняям:
📍 https://rainshouse.com/kruk-book
Слово укріплює Дух прямо на передовій!

"Nотатки Крука" продовжують служити ідеологічною зброєю на війні.

Посилання на замовлення книги:
📍 https://rainshouse.com/kruk-book
Продовжуємо оформлювати відправки книги "Nотатки Крука".

Згідно з нашою статистикою, обсяг продажів перевищів 1 тисячу екземплярів. Творчий спадок головного ідеолога Азову Миколи Кравченка знаходить все більший відгук. Отримувати слова підтримки від читачів, більшість з яких є діючими військовими та прямо зараз захищають нашу країну на фронті - неймовірно!

Наш колектив продовжує працювати на межі своїх можливостей. Ми робимо максимум, аби протягом цього тижня всі отримали свої примірники книги.

Вкотре висловлюємо подяку всім, хто проявляє терпіння та підтримку нашій роботі.

Замовити книгу можна за посиланням:
📍 https://rainshouse.com/kruk-book

Видавництво @RAINSHOUSE🍷
Отримали книгу «Nотатки Крука» (посилання). Дякуємо читачам за уважність, а також за купівлю інтелектуального продукту!

Микола Кравченко «Крук» — це велика постать Українського націоналізму, духовний батько для тисяч молодих патріотів. Ідеолог сучасної України майбутнього…

Він віддав 20 років свого життя служінню України, але підораси під Києвом вбили його. Він завжди був попереду всіх подій, тому мав такий великий авторитет та повагу серед багатьох націоналістів!

//

Коментар братів Яковлевих (друга Локі та друга Холодного).
Завтра - 31 Серпня - виходить довгоочікувана друкована книга авторства Миколи Кравченка, ті самі "Nотатки Крука".

Видавництво RAINSHOUSE повідомляє, що наклад вже прибув на склад. Оскільки праця наразі є бестселлером (станом на зараз кількість передзамовлень сягнула близько 900 примірників), відправка займе деякий час.

Кожен примірник пакується індивідуально, видавництво - маленьке. Майте терпіння - всі отримають свої екземпляри протягом найближчих днів!

P.S. Інформація для тих, хто не встигнув оформити передзамовлення - залишився один день. Посилання: https://rainshouse.com/kruk-book
Так буде виглядати задня частина обкладинки книги "Nотатки Крука".

Для неї було обрано фото шеврону, присвяченого памʼяті головного ідеолога Азову. Силует крука на ньому повністю повторює логотип видавничої фірми Миколи Кравченка.

Символ позаду (стилізована "Ідея Nації) відсилає до двох військових підрозділів, до творення яких мав безпосередню участь автор - АЗОВ та Третя Штурмова Бригада ЗСУ.

Дата виходу книги - 31 Серпня 2023 року, тобто залишилось менше місяця. Чому саме цей день - ось пояснення від самого Крука.

Тверда обкладинка, майже 500 сторінок.

Ще є час оформити передзамовлення:
📍 https://rainshouse.com/kruk-book
RAINSHOUSE 💧 додали до Бібліотеки Nаціоналіста книгу Миколи Кравченка "Крука" під назвою "Ідеологічна спадкоємність".

Це невелике за розміром дослідження, в якому Микола показав нерозривність Ідеї в лавах українського націоналістичного руху всіх часів.

За різними назвами – організаційний націоналізм ОУН, соціал-націоналізм та Nаціоналізм – прихована одна й та сама Ідея, заради втілення якої борються різні покоління українців.

Книга вийшла в серії "Український націоналізм". Коли ця серія започатковувалась ще в 2021 році, ми з Миколою домовлялись, що в ній будуть зʼявлятись праці лише загиблих або померлих ідеологів.

Бачити портрет Миколи серед цих книг для мене досить важко. Проте його спадщина потребує популяризації, а право бути в списку класиків українського націоналізму він довів і словом, і ділом.

Книгу можно завантажити безкоштовно. Як завжди адаптовано для смартфонів (EPUB, FB2, PDF).

Ось посилання на сайті видавництва:
📍https://rainshouse.com/library-for-nationalist

*****

Коментар друга Консула.
Український Nарід веде не тільки власні змагання, він нині стає осередком, організатором і передовою силою спільного визвольного протибольшевицького фронту, всіх поневолених цим більшовизмом Nародів.

Україна - це історичний гробокопатель московсько-большевицького імперіалізму, гніту й насильства, а водночас пробойовик і кристилізаційний осередок нового ладу на руїнах СССР, ладу свободи і справедливості у взаєминах між вільними Nародами і людьми.

Така історична місія України, така її фактична сьогодні роля і відповідно до цього вона здрбуває собі світову позицію.

(с) Степан Бандера. До проблеми політичної консолідації. 1946 рік.

На фото бійці спецпідрозділу Альбін з шевроном Крука.
До публікації готується книга головного ідеолога Азову під назвою "Ідеологічна спадкоємність". Це дослідження світоглядних принципів різних націоналістичних організацій, від 20 сторіччя до наших днів.

Що таке організаційний націоналізм ОУН, соціал-націоналізм та Nаціоналізм 21 сторіччя - в книзі будуть вичерпні відповіді.

"Ідеологічна спадкоємність" буде доступна безкоштовно в цифровому вигляді (PDF, EPUB, FB2) в "Бібліотеці Nаціоналіста" на сайті видавництва RAINSHOUSE.

P.S. Нагадаємо, друкована книга авторства Миколи Кравченка під назвою "Nотатки Крука" буде розсилатись вже 31 Серпня. Передзамовлення тут.
Наразі йде активна робота над книгою головного ідеолога Азову. За попередніми оцінками під твердою обкладинкою буде приблизно 500 сторінок ідеологічних та історичних текстів.

Дата виходу книги - 31 Серпня 2023 року, День Української Зброї.

Саме в цей день в 2005 році Микола Кравченко долучився до організованого націоналістичного руху. Спогад про це авторства Крука читайте за посиланням.

Оформити передзамовлення на "Nотатки Крука" можна за посиланням:
📍 https://rainshouse.com/kruk-book
Вірш присвячується
пам'яті Миколи Кравченка,
головного ідеолога Азову.

Плачуть над Києвом круки,
Чорне сонце зорить...
Криваве вино прокисло,
Тіло землі болить...
Дзвонять дзвони Софії,
Акафіст священник чита...
Скиглить за справжнім героєм
Зболена наша земля...
Зранені крила склав він,
Юний і гідний Крук,
Найкращий у світі батько,
І чоловік, і друг...
Плаче і квилить чайка,
Вся Україна рида...
Світла, крилата мрія...
Крука вічна Душа...

письменниця Ірина Головай
Ми формуємо мінімальний тираж друку книги "Nотатки Крука". Частину накладу одразу резервуємо для безкоштовної відправки в бібліотеки, які створені при бойових підрозділах.

Від кількості передзамовників залежать обсяги першого тиражу. Тому сьогодні в прямому сенсі ви впливаєте на масштаби поширення Ідеї та Принципів, на ствердження яких Микола Кравченко поклав своє життя.

Допис в Інстаграм (не забанять, не переймайтесь) з інформацією про книгу, закликаємо поширювати його у власних сторіс:

👉🏻 https://www.instagram.com/p/Cs3fopZoj4t/

P.S. Нагадуємо, передзамовлення на книгу можна оформити за посиланням на сайті видавництва.
20 Травня – день народження Миколи Кравченка. І хоча він завжди вважав, що для великих людей більше значення має не день появи на світ, але день тріумфу, це не заважає нам символічно саме сьогодні анонсувати вихід його книги.

«Nотатки Крука» завжди позиціонувались ним інформаційною зброєю, мечем та щитом у боротьбі за Велику Україну. Вони будуть і далі служити Nашій справі в нових формах.

Забирайте собі публікацію вище, оформлюйте передзамовлення та розповсюджуйте Ідею.

Працюємо, друже Крук. Нам своє робить! (с)

//

Коментар друга Консула.
Готується до друку книга Миколи Кравченка «Nотатки Крука».

Під твердою обкладинкою будуть зібрані тексти, написані головним ідеологом Азовського Руху. В них підіймається широкий спектр питань від теорії українського націоналізму до практичної роботи з виховання членства націоналістичних бойових організацій, зокрема воїнів підрозділу АЗОВ.

Передзамовлення відкриється завтра, 20 Травня, символічно в день народження Миколи Кравченка «Крука», який загинув в 2022 році під час оборони Києва.

Чекайте на посилання для оформлення передзамовлення.
Ідея, що залишиться у вічності.

Американський проект - "Музей фрагментів війни" - додав до своєї експозиції новий артефакт. В спеціальному скляному кубі знаходиться шеврон "Крук" - нарукавний знак, який носять бійці азовських підрозділів в памʼять про головного ідеолога Азовського Руху. Микола Кравченко друк Крук загинув в березні 2022, на початку повномасштабного вторгнення.

Спеціальний куб з епоксидної смоли відвідає найбільші міста Європи та США, де буде виставлятись для всіх охочих. Потім його продадуть на спеціальному міжнародному аукціоні. Кошти направлять на потреби 3 ОШБр (колишній підрозділ ССО АЗОВ-Київ).

Цей проект в координації з американцями ми готували довго, але очікування було того варте.

Памʼять про Крука не зникне. Про його життєвий шлях та принципи дізнаються все більше людей - тепер і за межами України.

Написав Олексій Рейнс "Консул" на @ACRains 🌚
"Закласти основи справді суверенної державності – таким має бути вектор Nаціонального руху в нашому поколінні".

Микола Кравченко, лютий 2022 року

На фото бійці 3-ї окремої штурмової бригади з шевронами "Крук", які на Донеччині у квітні 2023 року закладають основи Української Nаціональної Держави
Микола Сціборський, як і Микола Кравченко, поклали свої голови за розбудову Nаціократичної України. В 2021 році "Крук" підготував статтю, в якій простежив історію розвитку та популяризації Nаціократії в середовищі українських правих з 1930-х до 2020-х. Цей доробок головного ідеолога Азовського руху ми і представляємо Вашій увазі

https://telegra.ph/Scіborskij-Nacіokratіya-і-Perspektivi-03-29
З Круком на броні - з Україною в серці

//

Коментар друга Тихого.