Джерело
Нацкорпус по-черкаськи 🐱 | эта страна нам ничего не дала».Дуже часто чую якщо не ці слова - то по...
142 Охват/переглядів
2024-08-30 06:41
Повідомлення №1080
«эта страна нам ничего не дала».Дуже часто чую якщо не ці слова - то подібний посил.В мене є просте питання: а «страна» - це хто? Хіба не ті, хто ототожнює себе з її єством і відчуває себе її невідʼємною складовою?В такому разі країна дала вам тих, хто сьогодні воює за її виживання і подальше становлення.І в даній конфігурації ви або з тими, хто чистить організм від вірусу, лікує від хвороби і насичує амінокислотами, або ж ті, кому «эта страна ничего не дала». Як організм сприймає мікроорганізми, які не приймають участі в його функціонуванні? - як вірус і хворобу. То ж що країна має давати тим, хто не приймає участі в її функціонуванні? Інша річ, що є невдоволення і претензії в бік «еліт». Та в даній ситуації діє чітке правило: елітарність здобувається в процесі боротьби. Сприйняття більшістю елітами тих, хто про це гучно заявляє не робить їх елітами подібно до того, як сприйняття глядачами кіногероя героєм не робить його героєм.Важлива лише реальна робота на результат. Тільки вона обʼєктивно зміцнює Державу і її окремі складові. Країна почне давати тільки тим, хто вважає себе країною і тільки тоді, коли це буде сприйматись як необхідна життєва складова.