Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ніжин.city
Додано 14 лип 2024

Ніжин.city

@nizhyncity
Кількість підписників: 534
Фото: 10,100
Відео: 1,560
Посилання: 7,920
Опис:
Цікаві новини Ніжина, району, області

👥 Кількість підписників

534
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +4
Середній/Місяць:: +6

👁️ Середній перегляд на повідомлення

135
Середній/День:: 179
Середній/Тиждень:: 144
ERR: 25.28%

📊 Кількість повідомлень на день

4.1
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 4.3
Середнє за день: 4.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 93 26-06-22 14:51
Білоруська опозиція передала Україні звіт про підготовку Лукашенка до війни, — БабельОбʼєднаний перехідний комітет Білорусі вважає, що пюрер готується до прямої конфронтації з Україною і здійснює підготовчих заходів, зокрема:▪️До Конституції було внесено зміни, через що Білорусь перестала бути нейтральною та без’ядерною країною. Нова Воєнна доктрина, ухвалена у 2024 році, офіційно дозволяє завдавати превентивних ударів у разі «безпосередньої загрози» і відправляти білоруську армію за кордон.▪️Зростання контрактної армії в 1.5 рази з 2022 року та 289 тисяч мобілізаційного резерву. В українському прикордонні створюють Південне оперативне командування.▪️Інтеграція з російською армією: на території РБ розміщена ядерна зброя, Арєшнік, інструктори з «Вагнера» та інше.▪️Побудова ліній оборони вздовж кордонів з Україною, Польщею та Литвою. Модернізація військової інфраструктури РБ та мілітаризація дітей.▪️Перевірка систем сповіщення, бомбосховищ та закупівля бронежилетів для потреб ополчення.▪️Збільшення вдвічі резервів стратегічних ресурсів, таких як нафтопродукти.▪️Постійні військові навчання.🫡https://t.me/operativnoZSU/
👁 122 26-06-21 06:25
Напередодні пан Президент Польщі зазначив, що Орден Білого Орла не є звичайною відзнакою. Це символ найвищої довіри Речі Посполитої. Він означає особливий зв’язок із Польською державою та особливу вдячність народу. Такий символ вимагає не лише заслуг, але й поваги до цінностей, які становлять фундамент нашої спільноти.Отже, якщо вважається, що цей особливий символ може залишатись у Катерини Другої, Беніто Муссоліні та Герхарда Шредера, то ми в Україні не будемо із цим сперечатись.Україна вдячна Польському народові за підтримку та співпрацю, яка відіграє значну роль у боротьбі за нашу і вашу незалежність від Росії. Україна ніколи не забуває солідарності та знає, що співпраця між державами і народами у нашому регіоні є однією з відчутних гарантій безпеки і для українців, і для кожної держави-сусідки.Україна продовжить захищатись у цій війні, що її розвʼязала Росія, і ми обовʼязково здобудемо достойний мир.Україна вдячна всім народам, державам та лідерам, хто буде й надалі з нами на шляху захисту свободи і хто буде разом з Україною гарантами повоєнного миру в Європі та нової реальної безпеки.Україна і надалі буде відкритою до всіх змістовних форматів взаємодії з Польщею, щоб постаратись не допускати різночитань складних і болісних сторінок минулого наших народів і забезпечити належну повагу всім безневинним жертвам 20 століття.І українці роблять усе від нас залежне, щоб у цьому столітті не допустити програшу Європи.Я пишаюсь нашими людьми і КОЖНИМ українським воїном – мільйонами українців та українок, які заслуговують на беззаперечну шану за героїзм, що проявлений Українським народом у захисті від російської агресії.Ми вважали, що саме Українському народові і нашій армії у 2023 році був адресований Орден Білого Орла. Так тоді говорилося. Сьогодні я відправив Орден пану Президенту Польщі. Думаю, майбутнє підтвердить шану до українців.Слава Україні!
👁 104 26-06-17 04:22
Країни G7 за результатами зустрічі оприлюднили дуже хороше для нас комюнікеОсновні положення:▪️Лідери країни G7 єдині в непохитній підтримці України в захисті свободи, суверенітету та територіальної цільності. Країни підтверджують свою солідарність з українським народом.▪️Країни G7 виражають повагу Україні за стійкість та успіхи на полі бою протягом останніх місяців і відзначають, що зараз зʼявився новий імпульс. Щоб підтримати цей імпульс країни G7 збільшать постачання систем ППО та ракет до них, а також зброї дальнього ураження. Країни виражають готовність розглянути можливість надати Україні ліцензії на виробництво зброї.▪️Країни «Сімки» нададуть додаткову енергетичну підтримку, щоб Україна пережила наступну зиму.▪️Країни «Сімки» зобовʼязались посилити тиск на російську економіку методом посилення санкцій проти російського нафтогазового сектору.▪️Також країни «Сімки» виконали свою частину політичних домовленостей з Трампом щодо Ірану - вони підтримали його зусилля зі встановлення миру та готові відіграти свою роль у відновленні безпечного судноплавства в Ормузькій протоці.🫡https://t.me/operativnoZSU/
👁 203 26-06-13 04:41
❗️Лубінець вимагає покарати посадовців ТЦК та ВЛК через мобілізацію чоловіка з психічним розладом, який застрелив двох інструкторів на Чернігівщині Лубінець направив звернення до Офісу Генерального прокурора, правоохоронних органів та командування Сухопутних військ ЗСУ із вимогою перевірити обставини мобілізації нині уже засудженого, надати правову оцінку діям усіх посадових осіб, причетних до ухвалення відповідних рішень і розпочати дисциплінарне провадження, а також з'ясувати, чи був належним чином врахований стан психічного здоров'я мобілізованого."Ця фатальна подія стала не лише вироком конкретній людині, а й тривожним сигналом про проблеми в системі мобілізації, які держава більше не має права ігнорувати", - додав уповноважений.Нагадаємо, що 16 липня 2025 року на одному з тренувальних полігонів Сухопутних військ ЗСУ курсант здійснив кілька пострілів з автоматичної зброї в бік інструкторів-викладачів, у результаті чого двоє військовослужбовців дістали поранення, несумісні з життям. @censor_net І Ми у Facebook, Instagram, X, Tik-Tok, YouTube
👁 130 26-06-11 05:27
🤝 З Днем Сил безпілотних систем! 11 червня ― День Сил безпілотних систем Збройних Сил України! Підрозділи ГУР МО України часто працюють пліч-о-пліч із СБС, і ми гордимося видатними результатами спільних операцій — зокрема на території держави-агресора росії. Уся Україна пишається вами!  Наймолодший, найтехнологічніший, перший у світі окремий рід військ, який воює дронами, роботами та іншими новітніми засобами, — Сили безпілотних систем втілюють і творять сучасне авангардне мистецтво збройної боротьби України за свободу. Є більш ніж достатньо підстав вважати, що воно стане еталонним каноном військової справи ХХІ століття. Поява СБС як окремого роду військ в нашій армії — доказ, що Україна зуміла краще й швидше адаптуватися до сучасних реалій війни і опинилась на крок попереду за решту, а головне — за паперового тигра з москви. Від лінії бойового зіткнення і тимчасово окупованих територій, де відбувається тотальний хантінґ на російську окупаційну армію та різанина її логістики, до віддалених критично важливих військових об’єктів на росії — СБС довели, що “волелюбний український птах” здатен здолати будь-яку відстань та завдати ударів відплати за все скоєне Україні лихо. СБС разом з іншими складовими Сил оборони нашої держави позбавили агресора відчуття безкарності та змусили архаїчну агресивну росію глибше й гостріше відчути війну на своїй території. Системна бойова робота удар за ударом продовжує знекровлювати кремлівського монстра та наближає перемогу добра над злом, волі над рабством, гідності над ницістю. Вшановуємо усіх воїнів СБС, полеглих у боротьбі за українську свободу. Слава і честь кожному й кожній, хто продовжує битись за Україну в лавах Сил безпілотних систем! Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter  🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 102 26-06-06 08:26
❗️Сьогодні річниця одного із наймасштабніших терактів рашистів у цій війні — 6червня в 2023 року окупанти підірвали греблю Каховської ГЕС.В один момент путін влаштував екологічну катастрофу та знищив міста, села, ферми та господарства, тисячі людей залишилися без домівок.Під водою опинилося близько 600 км² територій. Це приблизно, як площа всього міста Києва в адміністративних межахНа волю вирвалися мільярди тонн води з Каховського водосховища — на підконтрольній частині України відомо про 31 загиблого, а на окупованій кількість жертв і досі неможливо встановити. Є інформація, що тільки в захоплених ворогом Олешках потонуло від 200 до 300 людей. Рашисти систематично вилучали тіла та фальсифікували причини смерті.Каховське водосховище було найбільшим в Україні за об'ємом води — близько 18 км³. Це майже в сім разів більше, ніж об'єм Київського моря. Тепер на його місці природним чином відновився Великий Луг — величезна лісиста екосистема. Вода зійшла, але слід від цієї катастрофи залишиться в історії України назавжди.🇺🇦Реальна Війна | Підписатись
👁 159 26-06-02 04:48
😢 4 загиблих та 58 постраждалих у Києві, із них 40 медики госпіталізували, – КличкоНаслідки ракетно-дронової атаки на столицю станом на зараз:▪️У Дарницькому районі внаслідок падіння, ймовірно, уламків БПЛА, виникло загоряння на території АЗС.▪️В Оболонському районі падіння уламків зафіксували біля дитячих садочків. Також виникло загоряння на території незавершеного будівництва;▪️У Шевченківському районі внаслідок падіння уламків виникла пожежа у нежитловій 3-поверховій будівлі, а ушкодження фасаду 9-поверхового житлового будинку. Ще внаслідок влучання уламків в 24-поверховий житловий будинок виникло загоряння на рівні 4-5 поверхів. Падіння уламків також спричинило пожежу ще в 2 нежитлових приміщеннях у Шевченківському районі.▪️У Святошинському районі внаслідок влучання уламків, сталось загоряння на рівні 1-го поверху в 5-поверховому житловому будинку, а також виникла пожежа на території нежитлової забудови.▪️У Подільському районі уламки ракети влучили в 9-поверховий житловий будинок. Також виникла пожежа на території нежитлової забудови. А на відкритій території одного із комунальних підприємств уламки пошкодили кілька автомобілів та складське приміщення. ▪️У Голосіївському районі сталось руйнування 2-го та 3-го поверхів поліклініки. На відкритій території, внаслідок падіння уламків, палали кілька автівок.▪️У Солом’янському районі уламки влучили у верхні поверхи 15-поверхового житлового будинку, а також сталося загоряння в 24-поверховому будинку на рівні 7-8 поверхів.Телеграмна служба новин | Підписатися
👁 188 26-06-01 05:52
⚡️Підвищення зарплат військовим, нові правила бронювання та контрактів — сьогодні 1 червня, а це означає, що українців чекає низка змін в різних сферахДетальніше:— Щоб підтвердити статус критично важливого підприємства і забронювати працівників, рівень зарплати має бути мінімум 25 941 гривень;— Працівники-сумісники будуть враховуватися у квоту бронювання лише за одним з місцем роботи;— З червня мають зрости зарплати для військових не менше ніж 30 000 гривень для тилових посад. Для бойових позицій - в межах 250−400 000 гривень «у залежності від виконання бойових завдань»;— Нова система контрактів і можливість поетапного звільнення зі служби;— 10 червня 2026 року спливає термін, до якого необхідно оцифрувати свою трудову книжку та подати її скан-копії в Пенсійний фонд;— До 25 червня триватиме основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ), яка розпочалася 20 травня.— До 30 червня включно українці мають використати кошти, накопичені на картках програми Національний кешбек;— 1 червня дедлайн подачі заявок на допомогу для дітей ВПО.🇺🇦Реальна Війна | Підписатись
👁 160 26-05-26 14:14
‼️CERT-UA зафіксувала чергову фішингову кампанію, спрямовану на представників державних органів, об’єктів критичної інфраструктури України та військовослужбовців.Зловмисники розсилають електронні листи нібито від імені CERT-UA та Держспецзв’язку з темою «ТЕРМІНОВО! Розпорядження CERT-UA №102/5-4092-ІС від 26.05.2026. Загроза UAC-0252. Обов’язково до виконання». У листах повідомляють про нібито безпрецедентну кібератаку на державні інформаційні системи із застосуванням шкідливого програмного забезпечення DEAFTICKv2. В них також міститься вимога терміново провести перевірку робочого місця на наявність компрометації за інструкцією, що додається.У разі отримання таких листів: не переходьте за посиланнями; не завантажуйте вкладень; не відкривайте та не запускайте файлів.Якщо ви отримали такий лист, просимо надіслати його на 📧: [email protected].Наголошуємо: CERT-UA та інші підрозділи Держспецзв’язку не розповсюджували подібні листи. CERT-UA не розповсюджує програмні засоби електронною поштою.
👁 171 26-05-24 13:00
❗️❗️РФ розпочала знищення водної інфраструктури Києва: пошкоджено Бортницьку станцію аерації — єдиний об’єкт, через який проходять майже всі стічні води багатомільйонної столиці, — місцеві канали 📍Саме через неї проходить майже вся каналізаційна система Києва та частини населених пунктів області.📍Бортницька станція щодня очищує мільйони кубометрів стоків, без яких нормальне функціонування столиці фактично неможливе.📍Ураження або знищення цього об’єкта може спричинити катастрофічні наслідки як для мільйонів мешканців столиці, так і для довкілля.Запас води вдома може стати актуальним як ніколи:📍Мінімальний резерв на людину: 3–5 літрів питної води на добу — бажано мати запас хоча б на 3–7 днів.📍Для сім’ї з 3 людей це вже — від 30 до 100+ літрів води.📍Окремо рекомендують мати технічну воду: для туалету, гігієни, приготування їжі, базових побутових потреб.📍Фахівці радять уже зараз підготувати: великі бутлі, каністри, ванну або резервуари для технічної води, фільтри та таблетки для очищення води.Україна Online | Підписатись