Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЗАХИСТ ТА ІНШЕ( НІЖИН )
Додано 10 вер 2021

ЗАХИСТ ТА ІНШЕ( НІЖИН )

@nizhyn_zahist
Кількість підписників: 9 771
Фото: 38,900
Відео: 11,200
Посилання: 12,400
Опис:
НАЙСВІЖІШІ НОВИНИ НІЖИНА, АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПО ТРИВОГАМ, ГУМОР ТА БАГАТО КОРИСНИХ ПОРАД НА НАШОМУ КАНАЛІ – Наш бот – @nizhyn_zahist_bot Наш Інстаграм 👇🏻 https://instagram.com/zakhyst_ta_inshe –також всі актуальні оголошення від магазинів зброї!
Джерело

ЗАХИСТ ТА ІНШЕ( НІЖИН ) | Нам пишуть:Добрий день У нас є велика проблема. Одна з котелень міста ...

Логотип телеграм спільноти - ЗАХИСТ ТА ІНШЕ( НІЖИН ) ЗАХИСТ ТА ІНШЕ( НІЖИН ) @nizhyn_zahist
1 210 Охват/переглядів 2025-11-16 11:26 Повідомлення №85388
Нам пишуть:Добрий день У нас є велика проблема. Одна з котелень міста опалює 2 багатоквартирні будинки та НДУ. В зв'язку з відключеннями світла опалення вони не подають під час перерв в електропостачанні, а останню добу опалення нема взагалі. Вони просять генератор у міськ. ради, але вона їм нічого не дає, бо кажуть, що це приватна фірма. Але по договору ця компанія і не має закуповувати генератори. Вони сказали, що якщо міськ.рада не надасть їм генератор, то вони скоро зільють воду і опалення не буде до весни. Тобто без тепла зимою лишаться 2 великі будинки та університет. Це не новобудови, тому тут багато пенсіонерів, колишніх працівників того ж університету.Намагаємось якось це вирішити, вже не знаємо куди скаржитись. Ця фірма посилає до Кодоли, що логічно, а міська рада каже, що нічого не дасть. Але у ніжинтепломережей є генератори на котельнях, значить місто має якийсь бюджет під це. Невже двом будинкам, де і діти, і літні люди, прийдеться шукати де жити зимою? Це ж гуманітарна катастрофа назріває.Скажіть, цю ситуацію можна якось висвітлити? Можливо, Кодола трохи зашевелиться та дасть того генератора. Ми ж тупо всі перемерзнемо скоро.🇺🇦 Hueviy Nezhin | Підписатися