Джерело
Ніненька Nintendo Україна | З’явились перші оцінки Resident Evil Requiem.На цей час гра має 88 бал...
755 Охват/переглядів
2026-02-25 17:09
Повідомлення №5224
🎮 З’явились перші оцінки Resident Evil Requiem.На цей час гра має 88 балів на OpenCritic.Ось що пишуть оглядачі:
Eurogamer:Capcom відзначає 30-річчя Resident Evil блискучим поверненням, яке водночас є майстерно створеним задушливим горором і ностальгійним, захопливим для фанатів тріумфальним колом пошани легендарної серії. Nintendo Life:Resident Evil Requiem встановлює новий стандарт для серії, яка і без того протягом останнього десятиліття була стабільно чудовою. Поєднуючи класичний survival horror з більш орієнтованим на екшн геймплеєм RE4, гра має досконалий темп. Додайте до цього насичену історію та безліч великодок для фанатів франшизи, і ви отримаєте те, що, можливо, є піком серії Resident Evil. Гра має кілька незначних візуальних компромісів, а також деяку нестабільність частоти кадрів у найнапруженіші моменти, але той факт, що ми отримали нову флагманську гру RE, яка добре працює на Switch 2, заслуговує на похвалу. GameRant:Resident Evil Requiem — це шедевр у жанрі горор і одна з найкращих ігор, які Capcom коли-небудь створювала. Це справжня вершина серії Resident Evil, і в майбутні роки її згадуватимуть так само тепло, як і улюблені частини франшизи. Гра виходить 27-го лютого на Nintendo Switch 2.Ніненька ❤️ Твоя Nintendo Спільнота