Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Творчий фріланс
Додано 14 лип 2024

Творчий фріланс

@nila_art_art
Кількість підписників: 1 134
Фото: 1,730
Відео: 86
Посилання: 304
Опис:
Історії художниці на фрілансі ✌🏻 Тут про малювання, роботу на FIVERR, колаборації з брендами і творче життя. І що це таке працювати художником. Реклама: @nikaarter Instagram: @nila_art_art / @nikadu_art

👥 Кількість підписників

1 134
Середній/День:: -7
Середній/Тиждень:: -13
Середній/Місяць:: -20

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 685 25-09-01 08:31
[🎨 Чому я обрала саме Fiverr?]Розбираєм наші фріланс теми.З першого погляду він мені теж здавався «несерйозним». У мене були друзі на Upwork - він виглядав більш перспективним і солідним. Але чесно? Мене це тоді лякало.Саме через свою «несерйозність» Fiverr дав мені сміливість почати. І хай перший досвід був з купою помилок, все одно він був для мене менш страшним. А підкорили мене:💖 Простота і зрозумілістьНа старті все інтуїтивно: як прийняти замовлення, як спілкуватись, як здати роботу. Це важливо, коли ти тільки починаєш.💖 Фікс прайсЯ звикла працювати з чітким прайсом, а погодинний формат мене лякав і здавався незрозумілим.💖 Більше малих замовленьFiverr - як супермаркет міні і максі послуг. Замовлення можна виконати за 1–3 дні і одразу отримати оплату.💖 Без вкладеньUpwork вимагає купувати конекти. Fiverr - ні. Для мене тоді це був дуже важливий фактор. Всі зароблені на Upwork гроші я витрачала на конекти на початку. Але то і були 5-10$.💖 Адекватна підтримкаКомунікабельна Техпідтримка на старті реально допомогла розібратись із купою деталей. Тож Fiverr для мене виявився «звіром менш страшним». І так, in total я обрала його чисто через страх перед Upwork. А зараз він як мій домашній улюбленець 🐾 що дозволяє заробляти на улюбленій справі. Люблю його 🥰
👁 800 25-08-04 14:47
Прикольна історія в яку я поки повірити не можу, але тепер маю живий кейс протекції Fiverr👍🏻😎Робила замовлення, абсолютно нормальне, клієнт навіть не видався якимось дивним. Був фан арт на персонажа. Замовлення закінчили, домовились за майбутню співпрацю. А потім оп і бачу сповіщення що замовлення скасоване. Дивно було, бо воно було уже закінчене і закрите.І пізніше, як написала в підтримку, на пошті бачу такі от листи. І щоб ви знали, через те що в Європі і Америці діє політика рефандів, а у нас ні (через це пейпал у нас для ФОП не працює), то так відмивають гроші з крадених карток. Купляють послугу. Оплачують її, а потім вимагають рефанд. Я не впевнена, що конкретно мій клієнт це хотів провернути. Може в нього просто проблеми з банком трапились. Але результат - Fiverr повернув мені гроші за виконану роботу до останнього цента 👍🏻У Fiverr є власний фонд, який займається такими кейсами і за доведеної правоти можна отримати свої кошти. Саме тому я і кажу, що файвер - це про безкоштовні помилки.
👁 781 25-07-31 11:42
‼️ОБЕРЕЖНО - ШАХРАЇможе комусь корисно буде бо знову бачу багато шахраїв в інсті і на пошту стало приходити стільки дивних листів, що невстигаю чистити. Тож, памʼятайте, що такі махінатори завжди мають ряд ред флегів. Деякі навіть тексти не міняють, тому слідкуйте за моїм блогом чи іншими хто може поділитися такими листами. Але ось ряд ред флегів:- текст може бути з помилками,- питають звідки ти, можуть питати ще якусь інформацію щоб втиратися в довіру,- насправді не дуже конкретна подача ТЗ. Мають питати про дедлайни, прайс лист, а виходить що в лоб каже що заплатить 100 доларів за кожен арт і навіть не уточнюють чи це розмір портрету чи щось більш детальне. фон, доставка? Ставе себе на місце замовника і як би ви діяли? які б питання чи інформацію ви давали. Тоді зразу видно, що це шахрай, бо логіка порушена. - бінанс, пейпал - це платіжки де можна легко розвести, підробити платіж чи імейл. Далі по схемі вони типу "оплачують", приходить підробний лист на пошту який каже що вам треба закинути 200$ щоб розблокувати платіж чи щось типу такого. Але якщо глянути то видно що пошта не офіційна. - часто можуть давити, тиснути з термінами, потім агресувати і тд- можуть просити вийти на дзвінок, - часто жертвами обирають саме дівчат і можуть акцентувати на тому, що тільки з дівчиною будуть працювати.будьте обережні і завжди перепитуйте все що вам потрібно, користуйтесь перевіреними платіжними системами і якщо якоюсь не користуєтесь то не приймайте на неї оплати від невідомих людей. Поки ви погано розбираєтесь у платіжній системі ви можете бути легкою мішенню для таких шахраїв
👁 742 25-05-31 09:46
Приємні бонуси довготривалої роботи на Fiverr:❇️ Коли маєш свою базу постійних клієнтів, а класно коли він не один, то можеш спокійно збільшувати час на виконання. ➡️ зараз переважно беру замовлення на 5+ днів виконання і це дуже розвантажує графік. Але коли починаєш то швидкість - це дуже важливо. Це твоя перевага над іншими. Нею я підкорювала більшість замовників на початку. ❇️ Маєш стабільні 5-7 замовлень на тиждень і не хочеш брати більше. Завдяки цьому можеш спокушатися ставити більший прайс на кастомні замовлення і більший дедлайн. ❇️ Режим уже напрацьований. Чітко є час на комунікацію, час на саму роботу, час на здачу замовлень. ➡️ В мене зазвичай працює так, що зранку я чатюся, вдень працюю, ввечері віддаю замовлення. ❇️ Уже не страшно. Справді починаєш простіше ставитися до багатьох речей - перенесення дедлайнів, до одних замовників, скасування замовлень. Якщо в тебе ж потік ордерів, то будь-яку статистику можна швидко пофіксити. Бажаю всім такого режиму. Буду заражати вас цим productive Fiverr vibe 🍀
👁 630 25-03-13 08:54
Помагайте 😄Мене запросили викладати уже до другої неее маленької школи. Коли я ще навіть не дозаписала курс по малюванню першій, який на щастя в попиті росте, але записується уже рік ( ну там уроків штук на 80, але всеодно якось не зручно, що так довго) - в малювальному я бачу дуже багато потенціалу, бо роблю ставку що він допоможе виростити мені мінйончиків з якими розширю ряд послуг на файвер і дам малим роботу.Другий - для чого мене запросили, допоможе розширити особистий бренд як лектора по файвер, менше акцентувати уваги самій саме на файвер, + додаткові запрошення на їх івенти, як спікера. Бо це великий навчальний спейс саме у діджитал нішах. Але як же важко мені ідуть зйомки. Це просто найскладніше для мене у створенні всього курсу. Навіть коли я сама то монтувала, бо монтажник не встигав, то було приємніше ніж сам процес зйомки. Тому питання - чи варто взагалі на то підписуватись? Чи не буде це упущена можливість? Чи навпаки краще далі фокусуватись саме на замовниках на файвер і рости там?