Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нікополь
Додано 14 лип 2024

Нікополь

@nikopol_news
Кількість підписників: 4 434
Фото: 6,750
Відео: 268
Посилання: 1,650
Опис:
Драматичні, важливі і актуальні новини Нікополя. Ми завджи в курсі всього. Запропонувати новину: @nikopolnewsbot
Джерело

Нікополь | Нікопольці мають досягнення у спортивній сфері на змаганнях різних рів...

Логотип телеграм спільноти - Нікополь Нікополь @nikopol_news
1 300 Охват/переглядів 2024-10-08 10:27 Повідомлення №6814
Нікопольці мають досягнення у спортивній сфері на змаганнях різних рівнів не тільки всеукраїнського, а й міжнародного маштабу🔶5 жовтня в місті Нуштар (Хорватія) відбувся регіональний турнір з тенісу настільного. Вихованець НДЮСШ «Трубник» Антон Дерлюк, який тимчасово проживає та тренується в місті Осієк (Хорватія), серед юнаків в віковій категорії U-15 став срібним призером змагань. Вітаємо Антона та його тренера-викладача Вадима Шевченка.🔶27-29 вересня, у м.Валенштадт (Швейцарія), відбувся шаховий турнір SJEM 2025-1. Qualifikationsturnier U14 Walenstadt. Юні нікопольські шахісти Шевченко Данило та Хамраєв Нікіта показали такі результати:Шевченко Данило (2012 р.н.) (тренер Григор'ян Д ) - поділив 4-5 місце (за додатковими показниками 5 місце) – набрав 5.5 з 7. Хамраєв Нікіта (2012р.н) (тренер Мартіян О ) - поділив 44-58 місце (за додатковими показниками 51 місце) набрав - 3 з 7. В турнірі OPEN ( 26 учасників ) грав досвідчений першорозрядник Хамраєв Сергій - 10 місце , набрав - 4 з 7. 🔶2-3 жовтня у Дніпрі пройшла спартакіада з легкої атлетики серед закладів фахової передвищої освіти м. Дніпра, де взяв участь вихованець ДЮСШ «Електрометалург» Павло СНУРНІЦИН, який у потрійному стрибку з результатом 12.17 м виборов срібну нагороду. Вітаємо легкоатлета та його тренера - Олександра ПАЦЕЛЮ.🔶Дві вихованки КЗ «ДЮСШ №1» тренера-викладача Сергія РИЖЕНКА – Мирослава та Єлизавета АЛЬОХІНИ стали чемпіонками Всеукраїнських змагань з волейболу "Кубок Прометея", які проходили в місті Кам'янському з 27 по 29 вересня. В змаганнях приймало участь 10 команд з Кам'янського, Одеси, Миколаєва, Запоріжжя, Полтави, Царичанки, Магдалинівка, Першотравенська, які були розділені на 2 підгрупи по 5 команд.Наші спорсменки грали у складі Збірної міста Полтави КЗ "ПСДЮСШОР 2". В підгрупі дівчата впевнено зайняли 1 місце і в фіналі зустрілися з одеситами. У напруженій і запеклій боротьбі вибороли 1 місце. Одеситки стали другими, а Запорізька "Орбіта" виборола бронзові нагороди.Вітаємо спортсменів та їх тренерів!