Джерело
нікейл | Чи варто жертвувати здоров'ям заради грошей?Вчора зі мною трапилась од...
909 Охват/переглядів
2026-04-26 17:02
Повідомлення №1461
Чи варто жертвувати здоров'ям заради грошей?Вчора зі мною трапилась одна ситуація і захотілось розповісти, щоб ви не допустили схожих помилок та серйозніше ставились до свого здоров'я.Передісторія.Десь 2 місяці тому ми дізнались про одну НДАшку і сіли її відпрацьовувати. Вся двіжуха відбувалась вночі, тому спочатку ми не лягали спати десь до 4 години, але з кожним днем час сну відкладався все далі і далі. Фінальною точкою стало те, що я лягав у ліжко о 6-8 ранку і спав до 16-18 вечора. З часом вже виробився такий режим, що день помінявся місцями з ніччю і навіть коли можна було лягти спати, бо НДА відбувалось не кожного дня - ми просто не могли, тому знову сиділи до ранку і грали PUBG.Збитий режим, поганий сон, нестача фізичної активності і не дуже хороше харчування - так тривало приблизно 4-5 тижнів. Та потім НДА закінчилось і все налагодилось: почав лягати до 12, нормально харчуватись, більше рухатись. Кароч, все стало добре і я навіть не думав, що після того залишаться якісь проблеми, які виявляться пізніше, бо типу там молодий організм, та й не так погано я жив, та й знав людей, які роками мають такий режим і тд.Але.Вчора пішов грати теніс, нормально побігав, трохи спітнів, повернувся в роздягальню, зняв футболку і побачив, що все тіло покрилось якимись маленьким не то прищиками, не то пухирцями, от виглядало так, ніби мене кропивою відпиздячили (фото кину в коменти). Було дуже дивно, бо я ніколи не мав ні прищів, ні висипань. Поки приїхав додому, прищі зникли, але ще там я їх сфотографував і вже вдома записався до дерматолога. Вона подивилась і сказала, що скоріш за все це фолікуліт і поговоривши, дійшли висновку що воно з'явилось якраз таки через стрес і поганий сон.Сьогодні здав кров і побачив, що вітаміну Д у мене 13 одиниць, коли норма більше 30, а все, що менше 10 - це прям серйозний дефіцит. От через це в мене послаблений імунітет і через це з'явилась та фігня. В основному ми отримуємо вітамін Д з сонячних променів, але яке там сонце, коли встаєш ввечері 👀 Навіть Whoop тоді показував, що майже весь час я проводжу в стресі, але щось не звертав на те уваги. Завтра піду здам ще один аналіз і тоді вже буде повна картина.Ну й на щастя, то не щось страшне, але досвід залишиться і тепер кожного разу в подібних ситуаціях питатиму себе чи буде воно того варте.Якби завтра з'явилась можливість забрати 6 figs за місяць, то ясно, що я ще раз був би готовий попрацювати вночі і поспати вдень, але явно зробив би це без зайвого саморуйнування, без ігор і без енергетиків. Зміну часу сну навряд чи нанесла б якусь шкоду, якби я лягав і прокидався однаково кожного дня, але дотримувався правильного способу життя.🔥 🔥 🔥