Повідомлення telegram каналу - @ngo_uncg

Логотип телеграм спільноти - UNCG🐜 новини 2024-07-14

UNCG🐜 новини

Кількість підписників:
569
Фото:
119 
Відео:
 
Посилання:
1060 
Категорія:
Природа
Опис:
Громадська організація "Українська природоохоронна група" Лідери за площею створених в Україні об’єктів ПЗФ: 75% заповідних площ, створених у державі за останні 10 років, відбулися завдяки нашій Групі. Більше про нас: https://uncg.org.ua/

Канал UNCG🐜 новини - @ngo_uncg - №1159

​​Готуємо збірку «Сучасні дослідження раритетного біорізноманіття України»!
Запрошуємо дослідників долучитись до збірки наукових публікацій, присвячених поширенню видів рослин, тварин та грибів, які знаходяться під охороною Червоної книги України, Резолюції 6 Бернської конвенції та офіційно затверджених регіональних охоронних списків!
Вона продовжує серію видань, спеціалізованих на публікації інформації про поширення рідкісних видів. Переглянути можна тут.
 
🌿 Умови участі
До збірки приймаються повідомлення, що містять в табличному вигляді інформацію про зустрічі видів рослин, грибів та тварин, включених до Червоної книги, регіональних охоронних списків, а також Резолюції 6 Бернської конвенції. За бажанням авторів, таблиці можуть доповнюватися текстовою частиною з інформацією про умови перебування виявлених авторами видів.
Мінімальний необхідний набір даних для знахідки: назва виду, географічні координати, дата, автор. Для тварин можливо також зазначати чисельність, стать та іншу важливо для кожної групи додаткову інформацію (по можливості). Додаткові дані – наприклад, популяційні, ценотичні, екологічні тощо – вітаються.
Подані матеріали не повинні бути опубліковані раніше у подібних збірках.
Участь – безкоштовна.
Обсяг матеріалів не обмежується.
Збірка буде видана в електронному і друкованому вигляді (лише для авторів, що висловлять бажання).
 
🌿 Яким чином здійснюватиметься публікація матеріалів?
Етап I. Підготовка електронної та друкованої версії видання.
Етап II. Публікація усіх знахідок раритетних видів у вигляді датасету у базі GBIF (із зазначенням бібліографії матеріалів у збірці та авторства у вказаній афіліації).
Етап III. Пропозиція усім авторам збірки стати співавторами великої статті, що описує датасет у міжнародному виданні Biodiversity Data Journal.
 
Дедлайн: 30 жовтня 2024 року.
Куди надсилати: на адресу uncg.ua@gmail.com із темою повідомлення «Збірка знахідок видів».
Контакти організаційного комітету: uncg.ua@gmail.com, +380971000473.
Деталі участі і правила оформлення – за посиланням.
243
24-08-09 07:01