Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НейроМереживо
Додано 06 січ 2025

НейроМереживо

@neyromerezhivo
Кількість підписників: 5 376
Фото: 137
Відео: 104
Посилання: 80
Опис:
Нейромережі та АІ-відео від практичного практика. Чат для спілкування – https://t.me/neyromerchat
Джерело

НейроМереживо | ПОСТІЙНИЙ ПЕРСОНАЖ В ХІГСФІЛДХігсфілд бусінка – класно генерує рух кам...

Логотип телеграм спільноти - НейроМереживо НейроМереживо @neyromerezhivo
4 220 Охват/переглядів 2025-07-10 16:22 Повідомлення №270
ПОСТІЙНИЙ ПЕРСОНАЖ В ХІГСФІЛДХігсфілд бусінка – класно генерує рух камери, ефекти, ліпсінк, а відтепер ще може робити постійного реалістичного персонажа на їх власній заточеній під фотореалізм модельці Соул. Працює як лора: треба завантажити 10-70 фото з різних ракурсів, через кілька хвилин буде натренований персонаж. Я звісно побігла перевіряти на Даринці. І от шо я скажу:😻 Реалізм і схожість реально класні, нема пластикової шкіри, як на Флаксі. Для крупних планів можна додатково прописати токени типу реалістична текура шкиіри, пори, родимки і ін, шо вам там хочеться.😻 Можна, залишаючи обличчя, міняти зачіску та макіяж. А ще класно робить емоції, не перебільшує (якщо навмисно не прописати) і риси залишає. Це була пробема лори, якщо нема в датасеті сумного обличчя, то скалдно було добитись реалістичного суму. 😻 Ракурси та світло розуміє непогано, місцями навіть краще за міджорней з омні референсом. Але не вийшло зробити обʼєктив рибʼяче око і всякі красивості, типу подвійної експозиції, бліків і отакого. За цим, ну і за стилями, відмінними від реалізму, поки в міджорней.😻 Деталізація на рівні чогось космічного. Дуже класні деталі, міджорней таке не снилось. З кінцівками інколи бувають сюрпризи, але в цілому непогано навіть на дженерал шотах.😻 Чудово слухається промпту, можна писати детально, описувати одяг, позу, все зробить. Українську до речі теж нормально хаває, так шо можна не перекладати. Ще з цікавого – за раз генерує 4 зображення і вони між собою дуже схожі, наче з одним сідом (останній скріншот). Цього інколи не вистачає, коли хочеться працювати в середині однієї сцени, просто змінити ракурс чи якесь положення. Там є якісь пресети, але я генерувала у реалістік та дженерал, з пресетів ще цікаве 90 грейн, робить таке в ретро стилі. Короче, якщо ви хотіли створити собі якогось аватара, віртуального інфлюєнсера та іже із ним, то це класний інструмент. Можна спочатку в Міджорней нагенерувати різних ракурсів з омні референсом і натренувати на Хігсфілді. Але бажано ще прогнати через апскейл.