Джерело
ПН | Преступности.НЕТ | В мережі знову заявили про "евакуацію" окупантів з Кінбурнської коси, ...
21 000 Охват/переглядів
2026-06-22 19:55
Повідомлення №186176
В мережі знову заявили про "евакуацію" окупантів з Кінбурнської коси, але, судячи з усього, росіяни залишаються на КінбурніКомандир ОТУ "Одеса" полковник Денис Носіков дав інтерв'ю 24 каналу, яке опублікували 17 червня (а бесіда була ще на тиждень або два раніше). В ньому він розповів про протистояння окупантам, які з Кінбурна обстрілюють Миколаївщину.Також він заявив, що за даними розвідки, могла бути евакуація окупантів. Але раніше це твердження заперечили - евакуація виявилась ротацією окупантів. Наводимо слова полковника:- Так, тут ворог намагається постійно створювати проблеми. 99% їхніх FPV-дронів ми садимо засобами РЕБ. Але є питання по дронах на оптоволокні, і ми його також вирішуємо. Для надійної логістики будуємо антидронові тунелі.- Ми щодня знищуємо їхні засоби ураження – артилерію різного калібру. Як тільки туман або ніч – вони намагаються підтягнути нові системи, але буквально впродовж тижня ми перетворюємо їх на металолом. - Зараз ми разом із силами та засобами старших начальників з УВ(с) "Південь" практично відрізали логістику окупантів на косі. Постачання боєприпасів, продовольства та пального фактично зупинене. Солдат без їжі та прісної води воювати не зможе. Тому, за даними розвідки, у них зараз йде евакуація, - заявляв Носіков.