Джерело
Ігор Чайка, Ковель | У ліцеях Ковельської громади розпочалася особлива пора — випускні. Мен...
2 890 Охват/переглядів
2026-06-19 18:40
Повідомлення №5298
У ліцеях Ковельської громади розпочалася особлива пора — випускні. Мені випала нагода побувати на святі вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту в ліцеї №11. Привітав випускників із завершенням важливої віхи у їхньому житті. Цьогоріч у нас 672 випускники, з них 86 — закінчили навчання з відзнакою. Першість за кількістю відзнак цього року в ліцею №1 — 21 відмінник. У ліцеї ім. Олени Пчілки — 16. У трійці лідерів — ліцей ім. Лесі Українки: 13 відзнак.Велика кількість нагород — свідчення того, що ковельська освіта є конкурентною. Маємо потужні заклади, талановиту молодь і професійних педагогів. Дякую колективам ліцеїв, батькам. Найбільша вдячність — оборонцям. Ми віримо в Україну та її майбутнє. Бо мрії молоді мають збуватися на рідній, мирній землі. Моє особливе побажання випускникам: де б ви не були, куди б не завели вас життєві дороги — пам’ятайте, що ви — з Ковеля! Підкорюйте вершини, примножуйте славу рідного міста і обов'язково повертайтеся сюди, де на вас завжди чекають!