Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ірпінська міська громада - новини
Додано 06 гру 2025

Ірпінська міська громада - новини

@newsimrua
Кількість підписників: 3 602
Фото: 21,100
Відео: 2,060
Посилання: 8,370
Опис:
Новини населених пунктів Ірпінської міської громади
Джерело

Ірпінська міська громада - новини | Про деякі підсумки першої в цьому році наради з керівниками комунальни...

Логотип телеграм спільноти - Ірпінська міська громада - новини Ірпінська міська громада - новини @newsimrua
684 Охват/переглядів 2026-01-05 12:51 Повідомлення №26448
Про деякі підсумки першої в цьому році наради з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Ірпінської міської ради, а також зі старостами сіл громади.❗️Із важливих новин - представлення нової керівниці управління освіти і науки. Цей відповідальний напрямок очолила Марія Ярославівна Гостін, яка з травня 2022 року і до сьогодні обіймала посаду директорки Ірпінського ліцею інноваційних технологій. Вітаю Марію Ярославівну з новою відповідальною посадою! Переконаний, що завдяки її професійному досвіду освіта в нашій громаді розвиватиметься в ногу з часом.❗️Пріоритетним питанням для комунальних служб залишається оперативне реагування на погодні умови. За прогнозами синоптиків, вже до кінця тижня очікуються сильні снігопади та різке зниження температури — до -20 градусів уночі. Проговорили з керівником КП «УЖКГ «Ірпінь», де має бути почищений сніг в першу чергу: біля військового шпиталю, де лікуються наші захисники і захисниці, біля амбулаторій, зупинки громадського транспорту, території поблизу поліклініки, а також пішохідні доріжки біля ліцеїв і дитячих садочків.❗️Подякував керівникам УЖКГ «Ірпінь» і КП «Теплоенергопостач» за оперативну ліквідацію аварії у тепломережі, що виникла вчора на вул. Северинівській, 160. Дякую усім працівникам, які і у вихідні, і в холод, і в негоду працюють задля того, щоб в оселях ірпінців було тепло.❗️ Новорічні свята ще тривають, але вже час подумати про те, куди дівати ялинки. Дав доручення КП «Управління благоустрою міста» організувати місця прийому ялинок.Інші підрозділи працюють у штатному режимі.Бажаю всім продуктивного тижня та злагодженої роботи.Джерело: перший заступник міського голови Олександр Пащинський Facebook | Instagram