Джерело
Новини УГКЦ | У Тернополі видатним українцям вручили відзнаку Йосифа Сліпого «Велико...
1 000 Охват/переглядів
2025-04-09 13:01
Повідомлення №4333
У Тернополі видатним українцям вручили відзнаку Йосифа Сліпого «Великого бажайте»В межах відзначення Року митрополита Андрея Шептицького на Тернопільщині 8 квітня відбулася урочиста академія. Захід організувала Тернопільсько-Зборівська архиєпархія у Тернопільському обласному драматичному театрі ім. Тараса Шевченка.Цього дня п’ятьом лауреатам було вручено найвищу нагороду архиєпархії — відзнаку на честь патріарха Йосифа Сліпого «Великого бажайте» за особисті заслуги та значний внесок у церковне і суспільне життя.Нагороди отримали волонтерка і старший лейтенант Збройних Сил України Христина Феціца, лікар-анестезіолог та майор медичної служби Сергій Заячківський, військовий капелан о. Юрій Стасюк.Вперше нагородою на честь патріарха Йосифа Сліпого було відзначено Йосифа і Мирослави Гриценків, яке стало прикладом християнської родини.Також Богдан і Ольга Чайківські удостоєні премії, як родина, котра несе християнські цінності. Протягом 23 років вони були аніматорами спільноти «Подружні зустрічі».