Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - СМІЛА: ГОЛОВНЕ
Додано 06 гру 2025

СМІЛА: ГОЛОВНЕ

@news_smila
Кількість підписників: 4 986
Фото: 4,510
Відео: 404
Посилання: 8,039
Опис:
Інформуємо про головні події Сміли. Замовлення реклами/статистика тут: https://tlmtr.io/p/2hQlHq

👥 Кількість підписників

4 986
Середній/День:: +18
Середній/Тиждень:: +43
Середній/Місяць:: +173

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 088
Середній/День:: 762
Середній/Тиждень:: 1,170
ERR: 21.82%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 11
Середнє за тиждень: 4.3
Середнє за день: 2

Історія змін лого

Історія змін назви

СМІЛА: ГОЛОВНЕ 2026-02-02
Сміла Про головне 2025-12-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,080 25-12-08 13:01
​​Головна причина обмеження енергоспоживання – ракетно-дронові атаки ворогаВорог продовжує масово нищити об’єкти електроенергетики та об’єкти генерації. У ніч з 5 на 6 грудня сталась восьма масована атака з початку цього року. Через це енергетики змушені вкотре посилювати заходи з обмеження енергоспоживання. Про головну причину застосування заходів з обмеження електропостачання пояснює заступник начальника центральної диспетчерської служби по роботі з персоналом АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» Дмитро Чорнобривець. - АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» вкотре наголошує що причиною застосування графіків аварійних відключень та графіків погодинних відключень є безперервні ракетно-дронові атаки на об'єкти електроенергетики та об'єкти генерації. Через це систематично знищуються об'єкти генерації та об'єкти НЕК «Укренерго», що забезпечують розподілення та перетворення енергії з мереж високої напруги в мережі 110-220 кВ. Водночас фахівці АТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО», як і інші об'єкти енергетики, генерації, оператор системи передачі, працюють у цілодобовому режимі, з метою відновлення сталої роботи об'єднаної електроенергетичної системи України, зменшення обсягів знеструмлення та забезпечення безперервного розподілу електроенергії, - прокоментував Дмитро Чорнобривець.Просимо споживачів економити електроенергію, не вмикати одночасно потужні електроприлади, особливо в години «пік». Разом збережемо енергосистему країни.