Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - News⚡️Cherkassy
Додано 14 лип 2024

News⚡️Cherkassy

@news_chrkssy
Кількість підписників: 157 109
Фото: 26,400
Відео: 9,130
Посилання: 22,000
Опис:
Підписуйся, щоб не пропустити найцікавіші Черкаські новини 🌚 Написати,зв'язатися,реклама 👉 @cherkasyin
Джерело

News⚡️Cherkassy | Черкаського захисника з побратимом не поселили у готелі, бо вони війсь...

Логотип телеграм спільноти - News⚡️Cherkassy News⚡️Cherkassy @news_chrkssy
48 400 Охват/переглядів 2025-09-02 17:59 Повідомлення №34039
🤯🪖 Черкаського захисника з побратимом не поселили у готелі, бо вони військові. У закладі говорять, що це – "людський фактор"Військовий Ярослав Нищик каже, що разом із побратимом на позивний "Вжик" заїхав у Луцьк увечері 31 серпня. За сім годин до виїзду побратим ще був на позиції в Яблунівці, що поряд із Костянтинівкою. Обидва були голодні, тому Вжик пішов домовлятися за вечерю у ресторані, а Ярослав – за ночівлю у готель.Жінка пенсійного віку на рецепції зустріла його із невдоволеним обличчям та довго оглядала його. Він запитав, чи є вільний номер, але працівниця готелю не відповіла. Чоловік повторив запитання, на що жінка вона відповіла: "Можливо" 👀Нищик ще раз запитав, чи зможуть їх розмістити. Тоді відбувся такий діалог:– Ні, не хочу, ми воєнних не селимо.– Пані, ми сьогодні виїхали з Донбасу. Цілий день в дорозі. Не подумайте, я ж не прошу безкоштовно. Ми заплатимо, – ловлю себе в моменті, що я відверто вже принижуюсь: прошу в Луцьку, щоб мене за мої гроші нагодували і поклали спати.– А мені яке діло? У підсумку військовим довелося шукати інше місце для ночівлі."Я на Донбасі не стрічав такої ненависті і зневаги", – додав Ярослав Нищик.(18000)Підписатись N⚡️C📷 Прислати новину