Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новий формат, новини війни 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Новий формат, новини війни 🇺🇦

@newformatinfo
Кількість підписників: 257
Фото: 1,710
Відео: 407
Посилання: 6,750
Опис:
інтернет-видання newformat.info

👥 Кількість підписників

257
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

73
Середній/День:: 45
Середній/Тиждень:: 107
ERR: 28.4%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Путін перебував у Сочі, коли місто атакували дрониПро це передає видання «Агентство».Під час нічної атаки безпілотників у Сочі, за даними видання «Агентство», у місті міг перебувати Володимир Путін. Напередодні він брав участь із Сочі з відеозв’язку у зустрічі БРІКС, а за кілька годин до атаки до міста прибув його літак льотного загону «Росія», на якому він літав на зустріч із Трампом. За даними сервісу Flightradar, президентський борт досі перебуває у Сочі.Губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв уночі повідомляв, що в результаті атаки на Сочі загинула одна людина – чоловік був за кермом машини, в яку потрапили уламки збитого дрона. Також пошкодження отримали близько шести приватних будинків.У Сочі розташована резиденція Путіна «Бочарів струмок», а недалеко від неї, в районі села Криниця під Геленджиком, наприкінці серпня після атаки дронів сталася лісова пожежа.Раніше ЗМІ повідомляли, що Путін практично перестав літати в Сочі, де раніше проводив більшу частину весни та осені. Це пояснюється побоюваннями за життя після атак безпілотників по об’єктах у місті.
Ударні дрони атакували російські НПЗНовокуйбишевський НПЗ знову атакований БПЛА у Самарській області.Про це повідомляють місцеві жителі.Атакований та горить Куйбишевський НПЗ у Самарі.Велика пожежа на НПЗ у Новокуйбишевську Самарської області після атаки БПЛА триває, повідомляють місцеві жителі.Спочатку місцеві жителі повідомляли про атаку на Новокуйбишевський НПЗ у Самарській області, проте згодом стало відомо, що атаковано Куйбишевський НПЗ у Самарі.Атакований та горить Куйбишевський НПЗ у Самарі.Місцева влада досі не коментувала ситуацію. Близько 40 хвилин тому адміністрація Новокуйбишевська опублікувала посаду про те, як займатися профілактикою ентеровірусної інфекції, звернула увагу ASTRA.Губернатор також мовчить.Губернатор Самарської області:«Наш регіон зазнав атаки ворожих БПЛА. Працює ППО та оперативні служби. В аеропорту Самари введено тимчасові обмеження на прийом та випуск літаків. З метою безпеки громадян запроваджено обмеження у роботі мобільного інтернету».У Самарі після атаки горить Куйбишевський НПЗ.У Краснодарському краї після атаки БПЛА горить Афіпський НПЗ, повідомляють місцеві жителі.Також у мережі публікують кадри, як стверджується, із місця пожежі. Достовірність фото та відео журналістами ASTRA не підтверджена.В оперштабі Краснодарського краю підтвердили атаку на Афіпський НПЗ.«У п. Афіпському Сіверського району через падіння уламків спалахнула одна із установок нафтопереробного заводу. У гасінні пожежі площею 20 кв. м. беруть участь 21 особа та 8 одиниць техніки», — йдеться у повідомленні.Також, за їхніми даними, у Геленджику в районі села Криниця виникло спалах лісу на площі близько 200 кв. м. До гасіння залучено 14 осіб та 4 машини.В обох випадках обійшлося без постраждалих, працюють екстрені служби.Вночі Сили оборони атакували російські НПЗ.У Самарській області 14 окремий полк безпілотних авіаційних комплексів спільно із ССО атакували Куйбишевський НПЗ. Його потужності — близько 7 млн тонн нафти на рік.У Краснодарському краї 14 ОП БпАК спільно з ГУР МО атакували Афіпський НПЗ. Він переробляє близько 6,25 млн тонн нафти на рік.За словами командира Сил безпілотних систем Роберта «Мадяра» Бровді, за два тижні нафтопереробні потужності Росії скоротились на 21%.
У Португалії бик забив на смерть учасника коридиУ Португалії бик вагою майже 700 кілограмів на смерть забив 22-річного учасника кориди.У Лісабоні на відомій арені Кампу-Пекену загинув 22-річний Мануел Марія Тріндаде. Він брав участь у традиційному португальському бою бугаїв у ролі форкадо — бійця, який без зброї намагається утримати тварину за роги.Тріндадзе кинувся назустріч 695-кілограмовому бику, але його товариші не змогли вчасно зупинити тварину. Бик протяг молодого чоловіка і з силою вдарив об дерев’яну огорожу. Удар спадав на думку — спортсмен отримав тяжкі травми.Медики надали йому допомогу прямо на арені і доправили до лікарні Сан-Жозе, де його ввели до штучної кому. Незважаючи на зусилля лікарів, вранці 23 серпня Тріндад помер від незворотних ушкоджень мозку.Юнак вважався перспективним бійцем і виступав за аматорський гурт São Manços, який цього року готувався до 60-річного ювілею. Трагедія викликала новий сплеск критики на адресу кориди, яку захисники тварин називають жорстоким видовищем.
У Курській області школяр надіслав фото порноактора для панно з ветеранамиПроти школяра, який надіслав фото порноактора для панно з ветеранами, порушили кримінальну справу щодо реабілітації нацизму.Слідком порушив справу про «реабілітацію нацизму» проти 17-річного мешканця Залізногірська. Про це повідомила прес-служба відомства.Слідство вважає, що він в одному з месенджерів надіслав фотографію, «що містить ознаки приниження честі та гідності ветеранів ВВВ, для розміщення на стенді меморіалу, присвяченого 80-річчю Перемоги у ВВВ та учасникам СВО, внаслідок чого ця фотографія була розміщена на вказаному стенді».Після цього підліток виклав фотографію із надісланим зображенням у своєму каналі.У травні цього року біля будівлі адміністрації Залізногірська з’явилася гігантська мозаїка «Курська битва» із двома тисячами фотографій ветеранів ВВВ та «СВО».Громадник Руслан Циганов знайшов між фотографіями ветеранів обличчя американського «гачімучі» порноактора Вільяма Херрінгтона. Більше того, його надрукували сім разів.Автор панно, підприємець Антон Польський заявив, що фото порноактора-«ветерана» він нібито отримав від 16-річного школяра у месенджері та на пошту. Перевіряти він не став.
Російська бомба впала біля житлового будинку під БєлгородомРосійська бомба впала біля житлового будинку під Бєлгородом, травмувавши трьох людей, у тому числі 13-річну дівчинку. Гладков заявив, що вони постраждали від атаки БПЛА.17 серпня російський літак упустив авіабомбу ФАБ на мікрорайон Стрілецьке 83 під Білгородом. За даними джерел ASTRA у МНС, авіабомба впала на ділянку на вулиці Воєводська в районі будинку 2. Боєприпас не здетонував.Внаслідок «нештатного сходу» авіабомби ФАБ з російського літака в той день постраждали троє людей: 46-річна Наталія Кучабо, її 13-річна дочка та 35-річний Олексій Воробйов. Усі вони отримали акубаротравми.На кадрах, опублікованих місцевими жителями, очевидець каже, що «прилетіло просто у цоколь», а на місці утворилася вирва півтора-два метри. Ймовірно, йдеться про будинок, що будується.Губернатор Гладков у своєму зведенні з обстрілів регіону повідомив про постраждалу 13-річну дівчинку та її маму, проте причиною назвав атаку БПЛА:«По селищу Жовтневому, селам Нечаївка, Стрілецьке, Ясні Зорі та хутору Валковський здійснено атаки 6 безпілотників, один з яких збитий. Постраждали двоє: мама та її 13-річна дочка. Дитина продовжує лікування у дитячій обласній клінічній лікарні».
У рф судили пенсіонера за те, що Сталіна назвав «диктатором та вбивцею»75-річного пенсіонера зі Свердловської області засудили до 1 року та 2 місяців умовно у справі про «реабілітацію нацизму». У двох коментарях в «Однокласниках» він назвав Сталіна «диктатором та вбивцею».Свердловський обласний суд засудив 75-річного мешканця селища Цементний Миколу Долгушина до 1 року та 2 місяців умовно за статтею «про реабілітацію нацизму в інтернеті» за два коментарі в «Однокласниках», повідомила «Медіазона» з посиланням на свого кореспондента.Також йому заборонили 1,5 роки користуватися інтернетом, зобов’язали стати на облік у психіатра та пройти курс амбулаторного лікування.Звинувачення просило Долгушина 1,5 року колонії-поселення.Як писала SOTAvision, пенсіонеру звинуватили два коментарі в «Однокласниках» від вересня 2023 року та лютого 2024-го — «Другу світову війну розпочав диктатор і вбивця Сталін» і «Брешеш, російська свиня, мирній Польщі» оголосив війну вбивцю. В обох випадках Долгушин доклав відео із хронікою початку Другої світової війни та окупації Польщі.Справу порушили у березні цього року, чоловік перебував удома під підпискою про невиїзд.Долгушин не визнав провини, за його словами, він не писав ці коментарі, а сторінку в «Однокласниках» могли зламати.У травні його оштрафували за статтею про «дискредитацію армії» за кілька публікацій в «Однокласниках». Пенсіонер заявив, що користується соцмережею лише для пошуку друзів та рецептів народної медицини, пише «Медіазона».
Путіна просто дратує, що українці хочуть жити у свободі та демократії – BILD«Путін видав себе лише однією пропозицією: про «усунення причин конфлікту».Оглядач BILD Філіп П’ятов коментує одну з реплік Путіна на прес-конференції:«Російський диктатор Володимир Путін доклав усіх зусиль, щоб виглядати чемно, підкреслити свою готовність до миру та похвалити президента США. Але лише однією пропозицією він показав, що не має жодного інтересу у завершенні своєї війни проти України.Путін справді використав усі можливі прийоми: на прес-конференції після саміту він зачитував кожне слово з аркуша, кілька разів дякував господарю зустрічі Дональду Трампу і навіть використав заборонене слово «війна» у контексті України — хоча в Росії можна говорити лише «спеціальна військова операція». Коли він говорив про можливий розвиток російсько-американських відносин, він буквально захоплювався. Який потенціал має обидві країни, якщо вони співпрацюватимуть! Він навіть повторив улюблену фразу Трампа: якби Трамп був на посаді президента у 2022 році, війни б не було.Старий агент КДБ знає, як справити враження. Але однією пропозицією він ясно дав зрозуміти, що його позиція щодо війни проти України не змінилася ні на йоту. Він заявив:«Я не раз казав, що для Росії події в Україні пов’язані з фундаментальними загрозами нашій національній безпеці. Ми переконані, що щоб українське врегулювання мало стійкий і довгостроковий характер, повинні бути усунені всі першопричини кризи, про які ми говорили неодноразово».Це не просто шаблонне формулювання. Це визнання, що Путін, як і раніше, вважає, що Україна має бути переможена, підпорядкована і повністю перебудована.Що ж Путін вважає першопричинами війни? Тобто чому він вторгся до України у лютому 2022 року? Путін стверджував, що Україною править нацистський режим, який за підтримки Заходу планує напад на Росію. Його цілі війни залишаються незмінними: уряд України має бути повалений, а збройні сили розбиті.Оскільки нацистського режиму в Україні ніколи не існувало і країна ніколи не планувала нападу на Росію, ясно, що Путіна просто дратує, що українці хочуть жити у свободі та демократії, а не безумовно підкорятися йому».
Росія хоче закінчити війну в Україні до 2026 року – ГУРУкраїнська розвідка заявляла про те, що Росія захоче закінчити війну у 2026 році. Зокрема у своїх планувальних стратегічних документах окупанти чітко окреслили: «Українське питання має бути вирішене до 2026 року».Про це розповів заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України, генерал-майор Вадим Скібіцький в інтерв’ю для «Суспільного».«Ми розуміємо, чому так. Тому що витрати на війну в Російській Федерації дуже великі. Ми бачимо ті негативні тенденції, які на сьогоднішній день є в їхній економіці. По суті, вона перейшла в стадію стагнації. Усе, що стосується видобутку корисних копалин чи, наприклад, металургії. Ринки збуту для них скоротилися. Це великі витрати, які зараз ідуть в оборонно-промисловий комплекс – 42% бюджету йде, по суті, на війну. І це впливає на інші галузі економіки. Це перше», – підкреслив він.За словами Скібіцького, другим фактором цього є те, що росіяни прогнозували можливі сценарії розвитку подій та зрозуміли, якщо вони продовжать війну в такому ж темпі та з такими витратами, то вони ніколи не зможуть бути конкурентами США та Китаю.
У Красноярському краї 76-річну пенсіонерку через суд змусили знести свій унітаз у будинкуУ Красноярському краї урядовці змусили 76-річну пенсіонерку через суд знести свій унітаз у будинку. Тепер вона ходить по потребі вулиці.76-річна Світлана Подчасова живе в Ачинську Красноярському краї, в будинку, як стверджується, збудованому ще в XIX ст. Будівля знаходиться у розпорядженні адміністрації Ачинська. Жінка за свої гроші встановила у будинку унітаз, але її змусили його демонтувати за рішенням суду. Про це пише місцева газета «Місто А».Після встановлення унітазу мерія вимагала від жінки «привести житлове приміщення до початкового стану», оскільки встановлення сантехніки не було з нею погоджено. Після цього чиновники подали на пенсіонерку до суду.«Терміну мені тоді дали місяць [для демонтажу унітазу]. Я звернулася до керуючої компанії з проханням допомогти – мені відповіли, що цим не займаються, і порадили знайти для цього іншу організацію. Ну я й почала жити далі спокійно…» — розповідає Подчасова.В адміністрації міста своє рішення пояснили тим, що будинок, в якому проживає пенсіонерка, визнаний аварійним, а самій жінці «неодноразово було запропоновано впорядковану квартиру в Будинку ветеранів, проте щоразу вона відмовлялася», — заявили у своїй відповіді журналістам чиновники. Подчасова відповіла, що не хоче переїжджати, оскільки за час проживання старий будинок став їй уже рідним.До будинку пенсіонерки прийшли пристави з перевіркою, чи знесено унітаз. Оскільки цього не сталося, жінці дали 5 днів на демонтаж. Часом із сусідами прибрала з приміщення унітаз і показала зарослий вуличний туалет, де тепер їй доведеться справляти потребу.«Невже людині похилого віку залишити унітаз, це такий злочин! Я взагалі не знаю, як далі ми житимемо» — каже Подчасова.
У Норвегії відбувся протест проти видобутку нафти та газуУ Норвегії активіст розпочав голодування, щоб змусити владу припинити видобуток нафти та газу.29-річний Веб’єрн Берг влаштував одиночний протест у центрі норвезького міста Ставангер. Він голодує з 30 липня і вимагає, щоб Норвегія негайно припинила видобуток нафти та газу.«Ми знаємо про глобальне потепління вже 40 років. Чому ми тоді нічого не зробили?» – говорить напис на табличці, яку він тримає в руках.Протест Берга нагадує шкільний страйк шведки Грети Тунберг. Але його історія особлива: він не лише давно бере участь у кліматичному русі, а й пережив бійню на острові Утейа, де у 2011 році терорист Андерс Брейвік убив 69 підлітків. У тому літньому таборі був і його двоюрідний брат — нинішній міністр довкілля Норвегії Андреас Еріксен.Берг вважає, що країна може повністю відмовитись від нафти. Він стверджує, що готовий ризикнути здоров’ям і життям, щоб змінити позицію влади, зокрема, свого двоюрідного брата-міністра, який поки що ніяк не прокоментував акцію.