Джерело
Новини Чернігівщини | ️Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння...
3 180 Охват/переглядів
2026-06-24 15:22
Повідомлення №37443
❗️Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння Чернігівщини з 1 липня. Це був запит від військових. Йдеться про 12 прикордонних населених пунктів у чотирьох громадах. 🔹Корюківська ТГ: - Прибинь - Шишківка - Рудня🔹Городнянська ТГ: - Лемешівка - Мощенка🔹Новгород-Сіверська ТГ: - Воробʼївка - Камінь - Камʼянська Слобода - Карабани - Чайкине 🔹Семенівська ТГ: - Газопровідне - ОлександрівкаТакож є рішення про продовження заходів обовʼязкової евакуації із семи прикордонних сіл, де вона оголошувалася взимку. Охочі жителі виїхали, решта - писали відмови. Тут йдеться про такі населені пункти: 🔹Сновська ТГ: - Гірськ🔹Городнянська ТГ: - Берилівка🔹Новгород-Сіверська ТГ: - Бучки - Грем’яч - Будо-Воробʼївська🔹Семенівська ТГ: - Костобобрів - Залізний Міст☝️За даними громад та РВА, у всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них - 120 дітей. Алгоритм дій уже напрацьований. Жителів поінформують про місця збору. Всі необхідні служби задіяні. Є затверджені евакуаційні маршрути і транспорт. Розселення людей - обовʼязкова умова. Місця для тимчасового проживання будуть забезпечені. Евакуацію маємо завершити за два місяці.✍️Вʼячеслав Чаус