Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Едіп, Нарцис, Горгони
Додано 14 лип 2024

Едіп, Нарцис, Горгони

@nevpokiy
Кількість підписників: 2 787
Фото: 2,190
Відео: 144
Посилання: 229
Опис:
тут можна знайти відгуки на книжки, психологічні розбори героїв, красиві плівкові фотографії та роздуми від психотерапевтки вітаються обговорення, дискусії, коментарі, меми😃 питання/пропозиції/погрози - @Kateryna_Lastivka
Джерело

Едіп, Нарцис, Горгони | Затруєна чашаРоберт Джексон Беннеттмоя оцінка:5/5✨ Ці милі квіти у сві...

Логотип телеграм спільноти - Едіп, Нарцис, Горгони Едіп, Нарцис, Горгони @nevpokiy
1 500 Охват/переглядів 2025-12-21 14:19 Повідомлення №2348
Затруєна чашаРоберт Джексон Беннеттмоя оцінка:5/5 Ці милі квіти у світі Затруєної чаші могли би вбити вас))) В цій книзі прекрасно все! Світобудова – неймовірна, рослини тут видозмінені, і мають свої приколи, тепер їм набагато легше вбивати людей. А ще люди тут теж видозмінені, наприклад наш головний герой – карбувальник. Він здатний запамʼятати все до дрібниці, якщо трохи нюхне.. щось сильно пахуче. Ну і мається ще свій Левіафан, точніше багато Левіафанів, які кожен вогкий сезон намагаються вторгнутись в імперію. Мені в коментарях вже підказали що в другій книзі про світ буде більше і я дуже чекаю! Персонажі – ну не те щоб сильно оригінальні, але одна з головних героїв, Ана – обожнюю читати. І має мєрзкий характер, хто вже впізнав себе?) А ще вона неймовірно розумна, і її розум майже всесильний. В часи, коли в житті так багато безсилля, читати про таку героїню дуже приємно! А ще є мій улюблений архетип – бувалий воїн, цинічно розчарований в Імперії, який на службі добра. Сюжет – смачненький детектив. Спочатку здається що це розслідування одного, дуже незвичайного вбивства, але швидко це перетворюється в розслідування змови. Ми підозрюємо всіх, кількість жертв збільшується. Ух, я таке обожнюю! Ну і кінцівка відповідна, не розчаровує. Вже чекаю на другу книгу циклу. Раджу!(в першому коментарі – відеокліп, де ніби відтворено частину книги) #відгук@nevpokiy