Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - AI, маркетинг, автоматизації з Оленою Четиріною
Додано 14 лип 2024

AI, маркетинг, автоматизації з Оленою Четиріною

@neurohackerka
Кількість підписників: 5 957
Фото: 305
Відео: 181
Посилання: 306
Опис:
You can view and join @neurohackerka right away.
Джерело

AI, маркетинг, автоматизації з Оленою Четиріною | Без розпаковки особистості — весь твій особистий бренд в соцмережах пр...

Логотип телеграм спільноти - AI, маркетинг, автоматизації з Оленою Четиріною AI, маркетинг, автоматизації з Оленою Четиріною @neurohackerka
2 040 Охват/переглядів 2025-07-08 11:06 Повідомлення №522
Без розпаковки особистості — весь твій особистий бренд в соцмережах просто в "нікуди"Витратіть 1-2 годину і зрозумійте себе не тільки як експерта. Як людину. Як бренд. І тоді стається магія:👍 Контент іде не "через силу", а з кайфом👍 Блог ведеться як розмова з другом, а не боротьба за охоплення👍 Всі підписники такі "ой, це ж про мене!" — бо ти реально на хвилі зі своєю аудиторією👍 І пошук клієнтів не буде проблемаю, самі знайдуть, на енергетику прийдуть 😉Це — ядро. Без нього особистий не працює. Хоча і бізнес також не працює) Але про брендинг і аозіціонуіання бізнеса в наступному дописі)Тримайте гайд по розпаковці для експертів, та тих хто просувається через особистий бренд:Я вам свого GPT з розпаковки, якого вчора докрутила, хоча він і до цього мав хороші відгуки)👉Покроково:1. Пройдіть тест на архетипи (оце він 👉 https://annaproarchetype.com/ (раджу саме тут, бо результат одразу без листів на мейл)2. Відкрийте GPT https://chatgpt.com/g/g-673f22b66a6c8191afb5fe824136f38d-rozpakovka-ekspertnostiІ пишіть: "Допоможи мені розпакувати мою особистість як експерта, враховуючи архетипи"Починайте з ним працювати. Питайте, відповідайте, рефлексуйте, уточнюйте.3. Зберіть результат в файл. Цей файл буде основою для всіх ваших контентних та маркетингових асистентів. Ну а я , канєшна, такі архетипи маю 🙈🙈🙈 Ну чо всі, блін "мудреці", "володарі" якісь, а я блазень з шукачем 😓Тож будьте готови приймати себе 😉ШІ з Оленою Четиріною