Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нетішин|Netishyn Life City
Додано 14 лип 2024

Нетішин|Netishyn Life City

@netishynlifecity
Кількість підписників: 7 304
Фото: 1,880
Відео: 437
Посилання: 257
Опис:
Є цікава новина? Поділися з нами! 📰✨ 📩 Надіслати інформацію 📢 Реклама в групі 🔽 @Netishin2023 🔗 Наш Instagram: https://www.instagram.com/netishyn_life_city
Джерело

Нетішин|Netishyn Life City | Зі мною своєю історією поділилась людина, яка вчора була на зустрічі м...

Логотип телеграм спільноти - Нетішин|Netishyn Life City Нетішин|Netishyn Life City @netishynlifecity
5 320 Охват/переглядів 2026-03-11 21:06 Повідомлення №5760
Зі мною своєю історією поділилась людина, яка вчора була на зустрічі мера з родинами Захисників, які втратили життя через війну. Я шокований ницістю мера, який кругом махає прапорами, що треба об’єднуватись і сам розділяє родин, які зазнали втрати. Він з комісії по вшануванню Захисників та Захисниць, які проживали в Нетішинській громаді, за вказівною Марини Наумової «викинув» маму загиблого Героя, який помер в лікарні, бо в його розумінні, він помер, а не загинув. Коли ця мама аргументовано пояснила, що комісія по вшануванню не розмежовує Захисників, у всіх один вклад у Перемогу, він почав їй доказувати, що це комісія для загиблих, а не для тих, хто помер. У мене питання: а вони що, не Герої? Їхній внесок не такий значний, бо вони «дотягнули» до лікарні і померли там?! Що у них не бойова травма, а від побаченого зупинилось серце?!Але це не повний треш! В кінці, коли вона просила його дати відповідь, просто дати відповідь, Супрунюк на неї накричав з фразами: «Я ГОЛОВУЮЧИЙ НА ЦИХ ЗБОРАХ! Я ПОЗБАВЛЯЮ ВАС СЛОВА!». Ти хто взагалі такий, щоб позбавляти слова маму загиблого?!Знаєте як воно виходить? Можливість говорити він дає тільки тим, хто у нього у фаворитах. Як Супрунюк когось критикує, то це він вчить, а як його критикують, то це «роз’єдують громаду». Бо ж мера і його приближених критикувати не можна… А ця мама так і залишилась сама з цією проблемою, бо вона має свою думку. Їй закрив рота сам мер.Щиро хочеться позвати на наступні такі зустрічі більше членів родин Захисників, бо поки такі, як ця одна мама будуть самі зі своєю проблемою, до тих пір мер і його фаворити будуть розділяти на «таких» і «не таких», хоча кожен з Захисників, поклав життя за те, щоб мер тут міг збирати собі збори.Взято з допису фейсбук