Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НЕсумні Суми
Додано 14 лип 2024

НЕсумні Суми

@nesumni_sumy
Кількість підписників: 103
Фото: 398
Відео: 208
Посилання: 522
Опис:
Про Суми. Про Україну. Про нас. Бот для зв'язку та пропозицій - @nesumni_sumy_bot
Джерело

НЕсумні Суми | Сьогодні в Україні ситуація на стільки складна, що її не розуміє ніхто...

Логотип телеграм спільноти - НЕсумні Суми НЕсумні Суми @nesumni_sumy
22 Охват/переглядів 2026-02-13 08:15 Повідомлення №1191
Сьогодні в Україні ситуація на стільки складна, що її не розуміє ніхто. А той хто каже що розуміє - бреше. Можна тільки робити якісь висновки для себе опираючись на останні новини. І мені не дуже подобається те, що я бачу в новинах.За інформацією RBC, Рютте під час виступу у ВР заявив, що тільки після підписання миру, в Україні з'являться іноземні збройні сили, літаки в повітрі, та підтримка в морі. Таким чином можна зробити висновок, що ми потрібні НАТО, але продовжувати допомагати Україні вони не будуть, тому що Європа не готова жертвувати заради України своїм комфортом та життями своїх людей.В той час США не сильно відстають від ЄС. Все що вони роблять, це збирають черговий пакет санкцій проти росії, який ніяк не допоможе нам у війні, та навіть не прискорить підписання мирної угоди. Насправді складається таке враження, що всі ці санкції взагалі не працюють. Або працюють, але не дуже гарно. І це навіть не факт що санкції будуть введені.Порадіти можна лише за Францію, де є хочаб якісь спроби відновити діалог із москвою. Взагалі здається таке враження, що європейській владі мир потрібен більше ніж нашій. Але якщо наш президент буде продовжувати наполягати на поверненні кордонів 91 року, то ми можемо просто не дочекатися допомоги і будемо воювати до останнього українця.