Джерело
НЕсумні Суми | Сьогодні в Україні ситуація на стільки складна, що її не розуміє ніхто...
22 Охват/переглядів
2026-02-13 08:15
Повідомлення №1191
Сьогодні в Україні ситуація на стільки складна, що її не розуміє ніхто. А той хто каже що розуміє - бреше. Можна тільки робити якісь висновки для себе опираючись на останні новини. І мені не дуже подобається те, що я бачу в новинах.За інформацією RBC, Рютте під час виступу у ВР заявив, що тільки після підписання миру, в Україні з'являться іноземні збройні сили, літаки в повітрі, та підтримка в морі. Таким чином можна зробити висновок, що ми потрібні НАТО, але продовжувати допомагати Україні вони не будуть, тому що Європа не готова жертвувати заради України своїм комфортом та життями своїх людей.В той час США не сильно відстають від ЄС. Все що вони роблять, це збирають черговий пакет санкцій проти росії, який ніяк не допоможе нам у війні, та навіть не прискорить підписання мирної угоди. Насправді складається таке враження, що всі ці санкції взагалі не працюють. Або працюють, але не дуже гарно. І це навіть не факт що санкції будуть введені.Порадіти можна лише за Францію, де є хочаб якісь спроби відновити діалог із москвою. Взагалі здається таке враження, що європейській владі мир потрібен більше ніж нашій. Але якщо наш президент буде продовжувати наполягати на поверненні кордонів 91 року, то ми можемо просто не дочекатися допомоги і будемо воювати до останнього українця.