Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НЕсумні Суми
Додано 14 лип 2024

НЕсумні Суми

@nesumni_sumy
Кількість підписників: 103
Фото: 398
Відео: 208
Посилання: 522
Опис:
Про Суми. Про Україну. Про нас. Бот для зв'язку та пропозицій - @nesumni_sumy_bot
Джерело

НЕсумні Суми | Попри гучні заяви, Європа та США вкотре демонструють: справжньої страт...

Логотип телеграм спільноти - НЕсумні Суми НЕсумні Суми @nesumni_sumy
23 Охват/переглядів 2025-04-18 16:44 Повідомлення №1102
Попри гучні заяви, Європа та США вкотре демонструють: справжньої стратегії щодо України у них немає. Як повідомляє Financial Times, президент Франції Еммануель Макрон загалом не проти миротворчої місії на території України, але категорично проти її розміщення на лінії фронту. Тобто фактично – за все хороше, аби нічого не робити. Аналітики справедливо зазначають, що така позиція нівелює будь-який сенс цієї ініціативи.Інший приклад — "коаліція охочих", ініційована британським прем’єром Кіром Стармером. За інформацією The Telegraph, навіть західні еліти сприймають її як політичний фарс. США через свого спецпредставника Сета Уїткоффа прямо назвали цю ініціативу "показухою", підкресливши, що Франція та Британія підходять до українського питання поверхнево.За даними The Wall Street Journal, підсумки зустрічі "коаліції охочих", що відбулася 27 березня, лише підтверджують бездіяльність: жодна з європейських країн не наважилася взяти на себе зобов'язання щодо відправки контингентів. І причина банальна — страх перед реакцією Росії та відсутність гарантій з боку США. Польща прямо відмовилась брати участь у будь-яких "миротворчих" форматах, а в Чехії, як заявила міністр оборони Яна Чернохова, військові почали звільнятись через чутки про можливу відправку на фронт.Усі ці сигнали свідчать про одне — Європа не готова до реальної підтримки, а США зберігають дистанцію. Як зазначив колишній віце-прем’єр росії Альфред Кох в інтерв’ю на Форумі свободної росії, "пара зійшла в гудок", а вся західна допомога — це більше гра на публіку, ніж стратегія.На цьому тлі постає логічне питання: а що ж ми? Київ, замість того, щоб переосмислити підхід і будувати прагматичну стратегію з урахуванням реалій, продовжує жити в політичних ілюзіях. Головне — фото з лідерами та гучні заяви на брифінгах, а не реальні домовленості чи ефективна дипломатія. Виходить, що ми залишаємося сам на сам із агресором, при цьому навіть не намагаючись грати у довгу гру.Поки росія продовжує нищити нашу інфраструктуру, Захід демонструє "занепокоєння", а ми — дипломатичну безпорадність.