Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Настанови Необлікованого
Додано 14 лип 2024

Настанови Необлікованого

@neoblikovanyi
Кількість підписників: 5 538
Фото: 886
Відео: 163
Посилання: 491
Опис:
Метою цього каналу є відбір, поширення, аналіз елементів військового мистецтва і бойової підготовки (загальновійськової/піхотної). Прагну, щоб ця інформація була корисна і цікава як новобранцям, так і досвідченим воякам.
Джерело

Настанови Необлікованого | досвід❗️Я дуже не хотів чіпати тему використання китайських приладів в...

Логотип телеграм спільноти - Настанови Необлікованого Настанови Необлікованого @neoblikovanyi
1 300 Охват/переглядів 2024-11-02 16:42 Повідомлення №897
#досвід❗️Я дуже не хотів чіпати тему використання китайських приладів в нашій війні, зокрема з російськими ЕОПами всередині. 🤯 Але все ж таки нещодавні запити на ремонти змушують мене підняти таку болючу тему, як російські комплектуючі в приладах нічного бачення що нам постачаються з Китаю на цивільний ринок і доступні в вільному продажі волонтерським фондам, підрозділам або окремим бійцям.Чому так ? Ще до повномасштабної фази нашої війни русня активно продавала китайцям свої старі вироби за низьку ціну, ті ж збирали на своїх заводах відомих як Daking та Detyl вироби що зараз продає кантора підарасов фірма «Delta Tec» або інші менш заангажовані компанії.Якщо до AGM з їх лінійкою Wolf питань майже немає, то до Deltatec питань багато По-перше фейковий сайт Ired Tech (Сполучене Королівство не виробляє приладів нічного бачення) По-друге продаж Detyl приладів з руснявими ЕПМ221Г ЕОПами всередині По-третє продаж цього всього як «PVS-14 Gen.3+»Випадків використання руснявих виробів в приладах багато, тут і незнання предмету покупцем, і експортні заборони на Gen.3 за межами США, і банальна людська жадібність. Згадується анекдот: -Подсудимый, вы продавали людей на органы ?-Да господин судья, но я же платил налоги !Вцілому ситуація набуває нових фарб ще з однієї причини:❗️ Імпорт китайського лайна на руснявих комплектуючих не заборонений, адже такі вироби не вважаються товарами військового призначення через їх низькі характеристики. Це єдиний повністю «білий» шлях покупки приладу наприклад меценатом для частини або волонтерським фондом для бійця. Тобто ніхто не порушує законодавства, але ніхто і не несе відповідальності за загиблий особовий склад внаслідок використання таких приладів.Результатом такого слідування законодавству стає руснявий ЕОП в приладі купленому фондом «Повернись живий» 🤯 Зрада ? Ні. Самі собі в штани підклалиБережи Боже нашу українську анархію, без неї бігали б в чому попало