Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Настанови Необлікованого
Додано 14 лип 2024

Настанови Необлікованого

@neoblikovanyi
Кількість підписників: 5 538
Фото: 886
Відео: 163
Посилання: 491
Опис:
Метою цього каналу є відбір, поширення, аналіз елементів військового мистецтва і бойової підготовки (загальновійськової/піхотної). Прагну, щоб ця інформація була корисна і цікава як новобранцям, так і досвідченим воякам.
Джерело

Настанови Необлікованого | Вчора 28-річній наркоманці з Кіровоградщини дали всього-навсього 6 рок...

Логотип телеграм спільноти - Настанови Необлікованого Настанови Необлікованого @neoblikovanyi
3 500 Охват/переглядів 2024-10-10 13:39 Повідомлення №851
Вчора 28-річній наркоманці з Кіровоградщини дали всього-навсього 6 років за підпал службового автомобіля військовослужбовця НГУ. В мене питання: з огляду на більш ніж 300 епізодів підпалу автомобільної техніки Сил оборони України маргіналами, завербованими фсб - чому дані дії трактуються по статті 114-1 ККУ, де передбачається покарання від 5 до 8 років. Чому не стаття 111 ККУ «державна зрада», де причепом ще можна додати й 114-1? Адже по 111-ій - чорта можна закрити на довічно з конфіскацією майна. А тут наркоманку навіть на максимальний термін по статті - 8 років не закрили, лише 6. Зате, у нас суди навчились заочно «судити» тьотю-лікаря з Мелітополя, яку призначили головним лікарем мелітопольскої лікарні. Тьотя вчинила недобре, але навряд вона: а) приїде в Україну, бо вона знаходиться на ТОТ; б) заподіяла пряму шкоду Україні; в) палила машини військовослужбовцям. Це питання моралі, а не державної зради як такої. Правильно, поки українці скидаються по 5 гривень на машини військовим, поки діти з заощаджень на планшети - передають гроші на ТО машин після бойових, прокуратура та суди займаються гуманізмом з агентурою фсб. Не бачу причин малолєткам та наркоманам не підпалювати авто - все одно їм дадуть пару років, половину строку відсидять і вийдуть по умовно-достроковому. А українці добрі, своїх не кидають, ще куплять. Так і живемо. @sanatoriy_satani