Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Настанови Необлікованого
Додано 14 лип 2024

Настанови Необлікованого

@neoblikovanyi
Кількість підписників: 5 538
Фото: 886
Відео: 163
Посилання: 491
Опис:
Метою цього каналу є відбір, поширення, аналіз елементів військового мистецтва і бойової підготовки (загальновійськової/піхотної). Прагну, щоб ця інформація була корисна і цікава як новобранцям, так і досвідченим воякам.
Джерело

Настанови Необлікованого | Переглядав вчора відео, про зґвалтування вагінерів під Хішамом у 2018....

Логотип телеграм спільноти - Настанови Необлікованого Настанови Необлікованого @neoblikovanyi
3 800 Охват/переглядів 2025-03-15 15:14 Повідомлення №1150
Переглядав вчора відео, про зґвалтування вагінерів під Хішамом у 2018. Багато розписувати не буду, суть в тому, що авіація США, по своєму звичаю, забомбила обізян у камʼяний вік. Я про цю подію чув і раніше, в тому числі із медіа самих вагінерів, але мені здавалось, що колону розвалили чисто авіацією, а прямої сутички там не було. Та виявляється, що проти чурбанів і кацапів тримали позицію зелені берети, дельта і звичайні морпіхи. Їх встигли нормально обстріляти із ЗУшок і танками, і частково успіх авіації повʼязаний із діями наземних авіа-навідників. Зараз багато говорять про зазіхання московії на Європу, а я думаю, ну куда? Вас у ваш найкращий час, США обмеженими силами обісцяли, не понісши жодних втрат, куда ви зараз можете дьорнутись? Сучасна російська армія це зерг-раш на буханках і уазіках, загружених каліками на костилях. Який працює лише тому, що наші полководці убили нашу піхоту, як професію, у беззмістовних блудняках. Добровольців уже немає, піднімати ще більше виплати їм немає грошей. Із ВПК працює нормально випуск шахедів і ракет. Європа не США, але спроможності, технології, управління має. Хтось скаже «немає досвіду війни як у нас», але я парирую – у кацапів нема досвіду війни із країною НАТО. У Європи поганенькі резерви піхоти, але ті що є - свіжі професіонали, які швидко адаптуються до реалій і досвіду кацапів. Тому те, що пипу хтось садить за стіл і береться з ним розмовляти, це смішно. Ідея, що московія здатна розпочати якусь світову війну і комусь загрожувати - це смішно. Із сучасною московією треба вести себе, як із тим, чим вона є насправді - країною-пєтухом, країною-чортом, країною-водолазом, блінолопатною говноматрасією, нєфтєдирим пинєбабве, свинособачою скотоублюдією.