Джерело
Не нам судити, але | Там ДжериХилл (оця панянка, що на євробаченні була) написала пост і......
265 Охват/переглядів
2025-09-19 09:24
Повідомлення №107
Там ДжериХилл (оця панянка, що на євробаченні була) написала пост і... звісно, почався скандал. Тому що не можна ображати, знецінювати та взагалі щось казати про психологічну терапію зараз. Хоча, як на мене, всього цього не було у її пості, це іронія, по-перше за все іронія до самої себе. Але коментатори обурились...ось сам її пост:В чому прикол іти в терапію і платити комусь за свої травми? Я з сімʼї підприємців. Все, що мене не вбиває, має стати піснею.Життя дало мені травму — я її монетизую🥹😍Невдалі стосунки мають приносити вам роялті, шановні! (Щоб якщо розбите серце кровоточить, можна було закрити рану доларовою купюрою)П.с. Я тут не бачу знецінювання, ну і взагалі травма - це те, що дійсно дає нескінченний ресурс і що можна непогано монетизувати, якщо зробити все правильно. А висловлюватися кожен має право так, як він забажає. Просто цікаво, чому зараз вже не можна сказати просто те, що думаєш, а потрібно постійно прикриватися термінами етічності, щоб нікого не образити випадково