Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Не нам судити, але
Додано 01 вер 2025

Не нам судити, але

@nenamsuditale
Кількість підписників: 171
Фото: 9
Відео: 3
Посилання: 9
Опис:
Тут історії: мої, твої, життя Адмін @NutaAkimova Я в Інсті https://www.instagram.com/nutaakimova27 Автору на каву https://www.privat24.ua/send/3btgb
Джерело

Не нам судити, але | Першим сьогодні зранку в стрічці мені трапилося ось це відео. Спершу в...

Логотип телеграм спільноти - Не нам судити, але Не нам судити, але @nenamsuditale
232 Охват/переглядів 2025-09-05 06:52 Повідомлення №91
Першим сьогодні зранку в стрічці мені трапилося ось це відео. Спершу воно викликало в мене посмішку, а потім — довгий ланцюжок думок.Маленькі діти кажуть щось неправильно, і всім навколо від того тільки радісно. І я зловила себе на думці: «А якби те саме зробив дорослий — його б, швидше за все, засудили, висміяли або він сам провалився б від сорому крізь землю».Пояснюю я це просто. У дітей ще немає звички ставити оцінки — ні іншим, ні самим собі. Вони можуть помилятися і не роблять із цього трагедії. Для них це природний процес: сказав — якщо не так, то сказав інакше, почув — виправили, пішов далі. Помилка видима, але вона легка, безпечна, як елемент гри.А от у дорослих усе інакше. Ми настільки вже звикли жити в системі «правильно/неправильно», що будь-яка дрібниця може паралізувати: «А раптом я помилюся? Що подумають? Як це виправити?» І в результаті — навіть не пробуємо, не говоримо, не вчимося новому. Бо страшно, що поставлять оцінку.Насправді в цьому і є парадокс: діти вчаться саме тому, що дозволяють собі помилятися. А дорослі перестають вчитися саме тому, що бояться помилок.