Джерело
Нейт | Думала більше ніколи такого не побачу, бо про це вже багато писали і п...
1 070 Охват/переглядів
2026-05-30 16:07
Повідомлення №309
Думала більше ніколи такого не побачу, бо про це вже багато писали і пояснювали, але все ж побачилаВ чистому полі стоїть машина і маскувальна сітка не просто накинута, а ще й підігнута під капот, мабуть щоб по землі не волочилась. Там не те що чітко видно що це саме машина, там чітко проглядається марка і тип машини. Ще й сітка далеко не в колір місцевості. Фото і локації зі зрозумілих причин не буде.Але ніколи так не робіть. В жодному разіПо-перше маскувальна сітка завжди має бути в колір місцевості. Бо якщо ворожий оператор БПЛА побачить що щось дуже сильно вибивається по кольору, він обов'язково наблизить відео і уважно роздивиться що там таке. По-друге маскувальна сітка не має просто лежати на машині, тим більше її не варто підгинати. Тому що вона має розбивати силует, а щоб це працювало вона не повинна щільно прилягати до машини. Підкладайте щось, підставляйте кілки, робіть з неї навіс. Але вона не має повторювати контур машини, має бути схоже на якісь більш природні об'єкти. Якщо розміру сітки для цього не вистачає використовуйте одразу дві. І якщо навіть ви так встали ненадовго і дрони сюди майже не долітають все одно не робіть так. Бо це виробить у вас дуже небезпечну звичку яка колись вилізе боком.#виживання