Джерело
НЕХУЙЗГОРИЙНИЙ БІЗНЕС | 404. Пошта — це не інбокс.Так, так, я розумію, що головну сторінку еле...
513 Охват/переглядів
2024-07-12 04:46
Повідомлення №405
⌘404. Пошта — це не інбокс.Так, так, я розумію, що головну сторінку електронної пошти буквально називають інбоксом. Проте я пропоную вважати інбоксом тільки місце, де ви відцежуєте нові задачі. Решта — це канали донесення інформації. Пошта, месенджери, соц. мережі — це канали донесення сигналів. Ви отримуєте сигнал, дістаєте з нього інформацію і якщо серед неї є завдання, заносите в свій інбокс.Давайте потренуємось на моїх справжніх листах.Лист від хостинг провайдера: «30 days left until service expiration». Завдання в інбокс: подовжити хостинг. Лист архівуємо, я і так знаю де розміщений мій сайт.Лист від смс-шлюзу: «Нова ціна на СМС розсилки з 1 січня 2020 року». Думаю, чи треба щось з цим робити. Хочу перевірити ціни в інших шлюзах. Завдання в інбокс: Дослідити ринкові ціни на відправку смс. Може, зроблю, а може ні. Якщо що без проблем кину задачу в «Коли-небудь/Можливо». Чи потрібно лишати ці листи в вхідних у пошті? Ні! Коли і якщо будеш виконувати ці задачі, легко знайдеш пошуком архівований лист. Якщо якийсь контакт не знаєш, можна додати його в опис справи в інбоксі, щоб потім легше знайти.Розсилка про здоров’я: «Микроменеджмент еды: 20 простых трюков, чтобы питаться здоровее». Хочу колись прочитати. Що роблю з цим? Тут два варіанти. Або зізнатись собі, що я підписався на цю розсилку, бо хочу тубруватись про своє здоров’я, але насправді такі листи майже ніколи не читаю. Тобто хочу читати, але не роблю. Найкраще — просто відписатись. Або я цю розсилку справді читаю, тоді є кілька опцій.- Фільтр всіх розсилок, щоб вони оминали вхідні і десь лежали в теці до запиту. Тобто є хвилинка — відкриваю теку і гортаю розсилки, але не відволікаюсь на них під час роботи та не маю собі обіцянки їх розбирати.- Поставити справу "Прочитати листа Х" в інбокс, але це геморно - переносити розсилки руками. На цей випадок краще підписуватись або в Телеграмі, або за RSS та читати у відповідному застосунку. Рідер від readwise.io вміє підписуватись на розсилки для вас.Звичайно люди лишають листи у вхідних (іноді з міткою «зробити») як нагадування про справу. Це хибна практика, бо вхідні в пошті — дуже незручний задачник, що змушує тебе реагувати на нове замість відбору важливого. Отже, краща тактика ставитись до вхідних у пошті як не до інбоксу, а як до каналу отримання інформації.#Організованим_легко 💛 @nehuyzgoryinyi