Джерело
Nedodaiev | Інвестиції + Технології | Nvidia заявила про відсутність поставок продукції у сфері дата-центрів...
321 Охват/переглядів
2026-05-20 22:23
Повідомлення №1472
"🇨🇳Nvidia заявила про відсутність поставок продукції у сфері дата-центрів у Китай протягом Q1."...і всім на ринку байдуже! Ну дійсно, подумаєш, один з найбільших ринків в світі, який для технологічних компаній подекуди складає чверть всієї виручки. Донедавна така заява могла б сильно вдарити по ціні, але зараз схоже це вже не має такого критичного значення. Більше того, якщо ринок раціональний, подібна заява має підштовхнути вгору акції SMIC/AliBaba/Baidu, адже без доступу до передових чипів NVIDIA, у Китаю не залишається іншого вибору крім як активно інвестувати в розвиток власних технологій (і ці кілька компаній є передовими). Але що ми бачимо насправді? AliBaba -0.11% на пост-маркеті. Звісно, ця заява вже давно частково закладена в ціну, адже торгові обмеження діють тривалий час. Однак нове повне визнання, що немає жодних поставок продукції в другу економіку світу протягом всього Q1 - це доволі серйозна заява сама по собі, і для мене дивно, що ринок на неї реагує доволі спокійно. На пост-маркеті наразі по $NVDA -1.6%.