Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Небайдужі Прилучани | Прилуки
Додано 14 лип 2024

Небайдужі Прилучани | Прилуки

@nebaiduzhiprlk
Кількість підписників: 1 458
Фото: 26,200
Відео: 2,460
Посилання: 351
Опис:
Актуальні новини міста⚡️
Джерело

Небайдужі Прилучани | Прилуки | Собак і котів потрібно пускати грітися в закладах у морози - зоозахисн...

Логотип телеграм спільноти - Небайдужі Прилучани | Прилуки Небайдужі Прилучани | Прилуки @nebaiduzhiprlk
151 Охват/переглядів 2026-01-18 10:42 Повідомлення №30825
Собак і котів потрібно пускати грітися в закладах у морози - зоозахисники просять змінити правилаМожливість зайти з твариною в приміщення - це питання не комфорту, а виживання. Особливо зараз, коли температура на вулиці критично низька. За такої погоди собаки та коти швидко втрачають тепло та енергію, а знайти укриття, їжу та воду стає в рази складніше. Якщо тварина хвора або виснажена - її шанси дожити до весни майже нульові, - йдеться в повідомленні організації UAnimals.Водночас опікуни домашніх тварин не можуть зайти з ними до крамниці чи кафе - доводиться залишати їх на морозі, запевняють в UAnimals. Навіть півгодини на холоді можуть призвести до переохолодження. А під час тривог чи обстрілів тварина, залишена сама, може загубитися від страху і загинути, зазначають зоозахисники.UAnimals уже надіслали офіційні звернення до голови Кабінету міністрів Юлії Свириденко, міністра економіки, довкілля та сільського господарства Олексія Соболєва, міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка та мерів 15 міст України.