Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🔺Ne3lamna Delta🔺
Додано 14 лип 2024

🔺Ne3lamna Delta🔺

@ne3lamna_delta
Кількість підписників: 89
Фото: 365
Відео: 105
Посилання: 110
Опис:
Благодійний Фонд створений для підтримки ЗСУ! Ми - Тил, без нас війна не скінчиться Перемогою!
Джерело

🔺Ne3lamna Delta🔺 | Хочу підняти важливу тему, яка стосується, в першу чергу, підприємців,...

Логотип телеграм спільноти - 🔺Ne3lamna Delta🔺 🔺Ne3lamna Delta🔺 @ne3lamna_delta
55 Охват/переглядів 2025-03-31 12:32 Повідомлення №598
Хочу підняти важливу тему, яка стосується, в першу чергу, підприємців, які продають товари військового призначення і відповідне, яке купують військові та волонтери військові. Коли Ви продаєте щось військовим або для військових, будьте готові, до повернення, в разі якщо прилад/пристрій/деталь/інструмент,..будь-що, виявився несправним, НАВІТЬ ЯКЩО МИНУЛО ДВА ТИЖНІ.Поясню на прикладі. Було придбано РЕБ за 225 000грн(ПОКИ ЩО не називаю ні дистриб'ютера, ні виробника). Посилка одразу без розпакування іде на "0", там з 12 місяця 2024 року вона лежить без діла місяць ТОМУ ЩО ХЛОПЦІ БУЛИ НАДТО ЗАЙНЯТІ БЕЗ МОЖЛИВОСТІ РОЗПАКУВАННЯ НОВОГО РЕБ. Після чого, нарешті, розпаковують, підключають, виїжджають на "роботу" і фак! РЕБ НЕ ПРАЦЮЄ!!!Благо хлопці вижили, повернулись неушкодженні, але очманівші і розлючені. Що відбувається далі? Далі вони передають РЕБ нам, ми його - фахівцю, який його тестує і підтверджує, що РЕБ не працює належним чином. Після чого що ми робимо? Вірно, телефонуємо виробнику та підіймаємо питання стосовно цієї ситуації.Він погоджується на зустріч та обговорення ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ. Ми віддаємо йому РЕБ і що? Виробник з кимось порадився і вже встав на диби «ВСЕ ПРАЦЮЄ ЯК ЗАЯВЛЕНО!!!»А я собі думаю, ну так, нам же не#уй шо робити і ми вирішили вигуляти РЕБ Київ-Бомбас-Київ. Виробник вже починає нам розказувати «Ви не в мене купили, а у НАШОГО дистрибʼютора». Окей. Без Б. Я телефоную дистрибʼютору. Там трохи хамовитий хлопак, але і не таких брали)) Короче, зійшлись до того, що нам дають ТАКИЙ САМИЙ АЛЕ РОБОЧИЙ РЕБ, який ми тестуємо і якщо ок - відправляємо на фронт і ми більше не матимемо жодних претензій. Якщо ні - далі буде ….Тож, на днях або буде продовження, але вже з розлюченими нотками, або все окей 👌