Джерело
НДСЛ Охматдит | Президент та перша леді відвідали лікарню «Охматдит» після ракетного у...
1 500 Охват/переглядів
2024-07-27 14:07
Повідомлення №726
Президент та перша леді відвідали лікарню «Охматдит» після ракетного удару та ознайомилися з планом її відбудови. 🔹Президент Володимир Зеленський разом із першою леді Оленою Зеленською з нагоди Дня медичного працівника відвідали Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит».🔹Вони оглянули корпуси лікарні, зруйновані та пошкоджені внаслідок російської ракетної атаки 8 липня. Також віддали шану загиблим в цій страшній трагедії. 🔹Міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко та генеральний директор «Охматдиту» Володимир Жовнір розповіли, що руйнувань зазнали шість корпусів лікарні, зокрема дві будівлі в аварійному стані. Вже вдалося відновити роботу всіх структурних підрозділів, крім відділень трансплантації кісткового мозку та хронічного гемодіалізу, які наразі працюють на базі інших лікарень Києва. 🔹Президент та перша леді також ознайомилися з планом відбудови лікарні. Зокрема, в “Охматдиті” мають намір відновити фасад одного з корпусів та побудувати ще один, завдяки якому зʼявиться можливість госпіталізувати 15 тисяч пацієнтів на рік. 🔹Гості поспілкувалися з дітьми, які лікуються в онкологічному відділенні «Охматдиту», та принесли їм подарунки.Генеральний директор «Охматдиту» передав Главі держави та першій леді малюнок від одного з пацієнтів, на якому зображено янгола, що обіймає і закриває собою лікарню. 🙏Ми дякуємо за підтримку нашої лікарні в цей непростий час, відчуваємо що ми не одні та віримо, що Охматдит відновиться та стане ще потужнішим і кращим для всіх дітей України, які потребуть лікування.🇺🇦