Джерело
Наш Репортер | У Дніпрі стався конфлікт між мешканцями, яким раніше не вимикали світл...
342 Охват/переглядів
2025-12-19 17:59
Повідомлення №47597
У Дніпрі стався конфлікт між мешканцями, яким раніше не вимикали світло, та енергетиками - повідомили в компанії ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" https://www.facebook.com/photo/?fbid=1512026914261179&set=a.499070522223495.❗️👉Зазначають: на їх бригаду здійснено неодноразовий напад мешканцями будинків по вул. Янгеля, які раніше не відключалися через перебування на лінії з критичною інфраструктурою. Дійшло до рукоприкладства. ❗️👉В компанії звертають увагу мешканців: перебування їх будинків на лініях з критичною інфраструктурою не надає їм привілеїв, Їх вимикатимуть, на рівних умовах з іншими. ❗️👉По нападникам матеріали в поліції.❗️👈 Інша думка в соцмережах https://t.me/truexadnepr/80554. Там мешканці зазначають: фізичної сили до співробітників підприємства незастосовували. Але розмова була на підвищених тонах. ❗️👈 Судь ситуації (на їх поглад): цей будинок відключають вручну. Приїздить співробітник компанії і просто вимикає рубільник. І робить він це, як зрозумів із коментів журналіст, не завжди так як у графіку.