Джерело
Наше Місто Дніпро | У Дніпрі вперше з початку повномасштабного вторгнення проходить Чемпіо...
1 220 Охват/переглядів
2026-05-03 18:29
Повідомлення №134450
У Дніпрі вперше з початку повномасштабного вторгнення проходить Чемпіонат України зі скелелазіння Дня участі у ньому у Дніпрі зібралися понад 70 скелелазів з різних міст віком від 13 до 21 року. Змагання триватимуть до 5 травня.Протягом чемпіонату учасники змагаються у різних дисциплінах, долаючи складні траси та технічні маршрути.Чемпіонат України зі скелелазіння проводять у Дніпрі, адже наше місто має одну з найкращих та найбільших скелелазних баз в Україні. Вона відповідає міжнародним стандартам та дозволяє проводити змагання найвищого рівня.«У Дніпрі є чудовий скалодром, де тренуються вихованці наших спортивних шкіл. Саме тут вчилася скелелазінню учасниця Олімпійських ігор Євгенія Казбекова та призерка міжнародних змагань Рафаель Казбекова. Ми дуже пишаємося тим, що у такий складний у країні час, маємо змогу приймати у місті спортсменів з різних міст України», - зазначив заступник директора департаменту - начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Осипов.