Джерело
На пенсії | Будинок постраждав через війну, документи подано, а грошей на відновле...
2 030 Охват/переглядів
2026-06-17 15:00
Повідомлення №9547
🏘Будинок постраждав через війну, документи подано, а грошей на відновлення все немає? Виявляється, проблема може бути не лише у чергах чи нестачі коштів.Є одна поширена причина, через яку власники зруйнованого та пошкодженого житла втрачають шанс отримати допомогу, навіть якщо вважають, що зробили все правильно. Причому багато хто дізнається про це вже після подання заяви.Відсутність зареєстрованого права власності є однією з головних причин, через які українці можуть не отримати компенсацію за пошкоджене або знищене житло.Найбільше ризикують власники неприватизованого житла та нерухомості, оформленої до 2013 року.У Міністерстві розвитку громад та територій закликають внести інформацію до Державного реєстру речових прав, щоб не втратити право на виплати за програмою «єВідновлення».У публікації розповідаємо, яка помилка найчастіше стає на перешкоді на шляху до компенсації, що варто перевірити вже зараз і чому питання оформлення документів може виявитися вирішальним.▶️Подробиці тут✍підписатися