Повідомлення telegram каналу - @nacussd

Логотип телеграм спільноти - Українські студії стратегічних досліджень 2022-01-07

Українські студії стратегічних досліджень

Кількість підписників:
178
Фото:
463 
Відео:
Посилання:
1070 
Категорія:
Блоги
Опис:
Недержавний аналітичний центр "Українські студії стратегічних досліджень"

Канал Українські студії стратегічних досліджень - @nacussd - №1157

пріоритетом безпеки, тренування, обміну технологіями. Завданням є добиватись розширення підтримки на східному фланзі НАТО, аби надати проміжні гарантії Україні до вступу в Альянс.
«Нагадує історію Веймарського трикутника (в рамках якого Париж і Берлін просували євроатлантичну інтеграцію Польщі). Це посилить і глобальну роль Британії, і регіональну Польщі. З початком вторгнення в основному багато експертів зайняті на інших флангах, тому дискусія затримується. Тему треба продовжувати, й інтерес у союзників не зменшився. Особливо це підвтерджує настрій польських експертів», - зауважує аналітик.
❗️На його думку, пріоритетними зонами впливу “Глобальної Британії” це Чорне, Балтійське море, Північна Європа, східний фланг НАТО. Рф для неї загроза на першому місці, бо для Вашингтогнського канону на цьому місці – Китай. «Це виливається в нові домовленості. Останньою є Рамкова домовленість щодо безпеки торгівлі 8 жовтня 2022 року. В кабінеті Сунака більше 70 % міністрів залишилось після попередників. Займуться більше внутрішніми питаннями (зокрема через фінансову кризу), але продовжиться старий зовнішній курс, хоча з меншою увагою медіа. Але дальші ініціативи залежать від України», - стверджує Олександр Краєв.
👉Аналізуючи британську політику (зокрема монархію), то експерт виділив, що велика її частина керується звичаєвим правом. В 2013 парламент провів юридичне дослідження, чим обмежена воля короля. Виявляється, не обмежена нічим, крім власної волі. Але традицію балансу дотримуються. Частіше використовують монаршу санкцію і королівський дозвіл. Відносно недавно в 1998 році Єлизавета наклала санкцію на обговорення парламентом обмеження прав Корони. Про Чарльза можна згадати скандал “Чорного павука” з Тоні Блером, де Принц висловлював поради щодо політичного курсу. Тому можна очікувати більший вплив як Короля у країнах Співдружності.
👉Олександр Чупак, Oleksandr Chupak експерт НАЦ “УССД”, випускник Селкірк коледжу (Канада). вважає, що наростає потреба закріпити на папері союз. Бо є загроза змін при політичних змінах. Зокрема падає підтримка консерваторів, а політика лейбористів досить непередбачувана. Треба 15-16 листопада на G20, де і Польща, і Україна будуть присутні, показати нашу візію майбутного, як визволення поневолених росією народів. Окремо зазначити – що підтримка України це не витрати, а інвестиції.
Експерт нагадав, що проблема у кризі консерваторів і навів ряд фактів - ще з часів Кемерона починаючи, який включав соціалістичні пункти лейбористів до програми . А референдум за Брекзіт задумували для заспокоєння населення. Навіть Джонсон підірвав енергетичну стабільність під гаслами боротьби зі змінами клімату (обмеження трекінговоно видобутку газу).
👉Зараз при владі Ріші Сунка, зять індійського мільйонера Нараяни Мурті, який має хороші контакти з путіном. Але Сунак оголосив про збільшення підтримки України. Тільки 20 % підтримують консерваторів. Але ключ до стабілізації Британії - на сході Європи.
На прикладі Ліз Трасс бачимо хто має владу у Британії – фінансова еліта зумовила падіння фунта, і зараз змінює прем'єра. Ріші Сунак її представник, був банкіром у Golden Sucks. А Лондон після Нью-Йорка на другомі місці у світі як фінансовий центр впливу. А от в Канаді велика увага до королівської родини, її візитів зберігається.
Але якщо Британія захоче відновити силу (яку 70 років втрачає), то зараз для неї шанс.
https://youtu.be/k7G-wwq9GZM

18
22-10-28 15:06