Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українські студії стратегічних досліджень
Додано 07 січ 2022

Українські студії стратегічних досліджень

@nacussd
Кількість підписників: 184
Фото: 598
Відео: 17
Посилання: 1,240
Опис:
Недержавний аналітичний центр "Українські студії стратегічних досліджень"
Джерело

Українські студії стратегічних досліджень | Щоб не допустити нового геноциду (єретичні думки в річницю памʼяті жер...

Логотип телеграм спільноти - Українські студії стратегічних досліджень Українські студії стратегічних досліджень @nacussd
61 Охват/переглядів 2025-11-22 08:55 Повідомлення №2287
Щоб не допустити нового геноциду (єретичні думки в річницю памʼяті жертв Голодоморів)Не можна зраджувати свою країну. Ніколи. Не можна мародерити. Ніколи. Особливо під час війни.Нині державні зрадники і мародери змагаються між собою, хто швидше здасть і втопить Україну.У мене є рішення.Як у формулі Україна-народ-зрадники-корупціонери - позбутися зайвого.зрадників і корупціонерів.Щоб вони не «позбулися» України і народу.Отож, усі, хто докладається до боротьби з корупцією, створивши антикорупційну інфраструктуру, середовище і опінію, - мають бути нагородженні вищими державними відзнаками. Не шкодуймо нагород.І розстріляні. Як державні зрадники, які в критичний момент існування держави, почали грати гру на боці союзників Путіна.Думаю, це справедливо.Водночас, ті хто веде боротьбу за збереження державності і суверенітету, теж мають бути нагородженні.І після війни, за те, що крали - теж розстріляні.Головне - не переплутати послідовність.Це буде урок, що не можна зраджувати батьківщину за жодних умов і не можна грабувати Україну ніколи…П.С Якщо ми так нещадно нищимо ворогів на фронті, то чому не можна вибивати ворожі ДРГ в тилу?А тил, здається може швидше посипатися, ніж фронт…Бо ж голодомор - це про людей без зброї… В тилу. Після капітуляції…