Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мій Покровськ 🇺🇦
Додано 02 лип 2021

Мій Покровськ 🇺🇦

@mypokrovsk
Кількість підписників: 31 224
Фото: 50,300
Відео: 15,600
Посилання: 40,300
Опис:
Всі в Покровську підписані - підпишись і ти. 😉 Зв'язок з адмінами: @mypokrovskfb_bot Наш instagram: https://bit.ly/3Gct801

👥 Кількість підписників

31 224
Середній/День:: -31
Середній/Тиждень:: -166
Середній/Місяць:: -703

👁️ Середній перегляд на повідомлення

5 260
Середній/День:: 6,000
Середній/Тиждень:: 5,067
ERR: 16.85%

📊 Кількість повідомлень на день

4.3
Останній день: 12
Середнє за тиждень: 5.1
Середнє за день: 4.3

Історія змін лого

Історія змін назви

Мій Покровськ 🇺🇦 2025-03-11
Мій Покровськ reserved 2025-03-09
Мій Покровськ 🇺🇦 △ 2024-08-08
Покровськ Online 🇺🇦 2023-04-13
Мій Покровськ 2023-01-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 8,000 26-02-28 09:53
❗️Судний день настав — на Близькому Сході розгорається велика повномасштабна війна, вибухи вже лунають у багатьох країнах регіонуГоловне, що потрібно знати про масштабну операцію США та Ізраїлю — все в одному пості:📍Завдано ударів по Ірану — вибухи пролунали в багатьох містах країни. По всій території атаковано близько 30 цілей, серед них — резиденція президента та штаб-квартира розвідки.📍Ізраїль входить у стан війни: від сьогодні країна переходить у надзвичайний режим — працюватимуть лише критично важливі служби.📍Армія оборони Ізраїлю терміново мобілізує 70 000 резервістів через війну з Іраном.📍Іран одночасно запустив балістичні ракети по Ізраїлю, Бахрейну, ОАЕ, Катару, Йорданії та Кувейту — атаковані військові об'єкти.📍Географія ударів розширюється. Ізраїль та США також б’ють по цілях в Іраку.📍Ізраїль ліквідував одразу кількох ключових фігур іранського керівництва — міністра оборони Азіза Насірадзе, голову судової системи Голама Хоссейна Мохсені-Еджеї та головнокомандувача армії Аміра Хатамі.📍Іранській армії озвучили ультиматум: або здатися, або померти — операція триватиме стільки, скільки буде потрібно.📍Світові ринки вже реагують — очікується різкий стрибок цін на нафту та газ. Радбез ООН скликають на екстрене засідання.📍Крипторинок обвалився після початку атак США та Ізраїлю на Іран — після ударів було ліквідовано «лонги» в криптовалютах на понад 100 мільйонів доларів.Це все, що відомо на цей момент. Але це лише початок — і вже зовсім не весело💀
👁 4,960 26-02-24 11:01
24 лютого - день, що назавжди залишиться болем у серці.У цей ранок почалася повномасштабна війна. За кілька годин наше життя розділилося на «до» і «після». Сирени замінили тишу, вибухи - спокій, а страх за рідних став щоденною реальністю.Ми втратили свої домівки. Не просто стіни - ми втратили місця, де були щасливі. Дитячі кімнати, родинні фото, улюблені речі, двори, в яких виросли. Багато хто більше ніколи не зможе повернутися туди, де було його життя. Там залишилися руїни й попіл.Ми втратили найдорожчих. Синів і доньок. Чоловіків і дружин. Батьків і друзів. Є слова, які не були сказані. Є обійми, які вже неможливо повторити. І цей біль - назавжди.Ми втратили відчуття безпеки, нормальний сон, упевненість у завтрашньому дні. Навчилися жити між тривогами, збирати документи напоготові й прощатися так, ніби це може бути востаннє.Ця дата - про пам’ять і про рану, що не гоїться. Про ціну, яку платить кожна родина. Про зруйновані міста і зламані долі.Нам боляче. Нам важко. Ми втомилися.Але ми стоїмо. Бо за нами — пам’ять про тих, кого вже немає. Бо в нас забрали багато, але не змогли забрати головне — нашу гідність, нашу єдність і нашу Україну в серці.
👁 4,620 26-02-23 09:29
🥀11 років тому поліція Донеччини втратила героя. 23 лютого 2015 року в Маріуполі загинув оперуповноважений відділу швидкого реагування «Сокіл» Віталій Мандрик.Того дня правоохоронець разом з напарниками вступив у бій з російською диверсійною групою, що їхала підривати цивільні об’єкти. Він отримав вогнепальне поранення в голову. Ціною життя Віталій зупинив масштабний теракт з великою кількістю жертв.Віталію Мандрику було лише 27 років. Він народився в Покровську, служив у Донецьку, а з початком війни переїхав до Маріуполя. Спецпризначенець виконував завдання на лінії бойових дій – в Мар’їнці, оточеному ворогом Дебальцевому, допомагав евакуювати людей. Був майстром спорту з рукопашного бою, неодноразовим чемпіоном України, призером Кубку Світу з кікбоксингу.Коли Віталія не стало, його доньці Діані було трохи більше року. Зараз дівчинка живе з бабусею на Київщині, бо втратила також і маму.Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).Пам’ятаємо… Вічна слава!#Назавжди_в_строю
👁 4,000 26-02-17 12:15
СБУ та Нацполіція «по гарячих слідах» затримали терориста, який на замовлення спецслужб рф підірвав автомобіль в Одесі 16 лютого цього року За матеріалами справи, зловмисник виготовив саморобну бомбу та заклав її під днище позашляховика, що був припаркований біля під’їзду багатоквартирного будинку.Унаслідок підриву ушкодження отримав власник транспортного засобу, який перебував неподалік. Як встановило розслідування, підготовкою теракту займався завербований ворогом 33-річний безробітний, який потрапив у поле зору рашистів під час пошуку «легких заробітків» у Телеграм-каналах. Після вербування агент отримав від куратора з рф детальну інструкцію на виготовлення саморобного вибухового пристрою (СВП) із підручних засобів. Комплектуючі для бомби фігурант придбав у господарських магазинах. Далі зробив з них вибухівку, яку спорядив мобільним телефоном для дистанційного підриву. Згодом агент провів дорозвідку на місці запланованого теракту, заклав СВП під авто і встановив поруч замаскований смартфон. За його допомогою окупанти відстежували ситуацію навколо «цілі» та здійснили дистанційний підрив. Під час обшуку за місцем проживання затриманого вилучено компоненти для виготовлення СВП та смартфони, з яких він контактував з російським куратором. Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує до 12 років увʼязнення з конфіскацією майна.
👁 4,530 26-02-16 11:01
СБУ застерігає: ворог активізував спроби вербування українців «під чужим прапором»Служба безпеки України фіксує активізацію російських спецслужб щодо вербування українців. Зокрема, ворог збільшив кількість так званих операцій «під чужим прапором»: рашисти видають себе за співробітників правоохоронних органів України і під різними приводами змушують громадян готувати підпали, теракти та диверсії.Під час таких операцій рашисти:▪️ телефонують чи пишуть людям і представляються співробітниками СБУ, ГУР, НАБУ, Нацполіції та інших правоохоронних органів;▪️ ⁠⁠використовують сайти знайомств для отримання персональних даних;▪️ шантажують кримінальною відповідальністю (наприклад, за нібито «купівлю медичних препаратів на російських сайтах»);▪️ вимагають гроші нібито за закриття фейкових «кримінальних проваджень»;▪️ схиляють до підпалів адмінбудівель, автівок Сил оборони тощо.Представники рф можуть одразу контактувати з громадянами України телефоном і видавати себе за «працівників правоохоронних органів». В інших випадках – використовують різні «легенди» та підходи.Зокрема, ворог спершу розсилає українцям у месенджери фейкові «повістки» з вимогою з’явитися до слідчого СБУ або іншого правоохоронного органу України через нібито відкрите кримінальне провадження. Після цього представники спецслужб рф контактують із громадянином телефоном, видаючи себе за «українських правоохоронців», і пропонують допомогу у «закритті кримінального провадження». За це фігурант має виконувати поставлені завдання.Крім цього, рашисти для вербування використовують сервіси онлайн-знайомств. Представники ворожих спецслужб створюють фейкові жіночі акаунти, спілкуються з українськими чоловіками і виманюють їхні персональні дані та контакти. Згодом з користувачем сервісу зв’язується російський куратор, який видає себе за «співробітника Служби безпеки України» і звинувачує у співпраці з рф. Приводом виступає спілкування з «фейковою» дівчиною, яка нібито «пов’язана з ворожими спецслужбами». Щоб уникнути «відповідальності», фігуранту пропонують співпрацювати.Завербованих таким чином громадян змушують вчиняти різні незаконні дії: стежити за певною особою, перенести пакунок з однієї адреси на іншу, придбати хімічні елементи й виготовити саморобний вибуховий пристрій, вчинити підпал авто Сил оборони чи адміністративної будівлі, готувати теракт чи диверсію на важливому об’єкті тощо.Служба безпеки України вчергове закликає громадян дотримуватись інформаційної гігієни, а також з пересторогою ставитися до контактів з невідомими особами. Звертаємо увагу, що СБУ діє винятково у межах чинного українського законодавства. Представники Служби не ставлять будь-яких сумнівних «завдань».У разі отримання через онлайн сервіси, соцмережі, месенджери або в інший спосіб пропозицій щодо підпалів, перенесення невідомих предметів, стеження за людьми (транспортом) та інших підозрілих дій, терміново повідомляйте про це СБУ:Чат-бот «Спали» ФСБшника»: t.me/spaly_fsb_botТел.: 0 800 501 482Email: [email protected]
👁 4,510 26-02-03 08:18
Триває ліквідація наслідків російського удару в наших регіонах. Знову був прицільний удар саме по об’єктах енергетики: росіяни використали значу кількість балістики в комбінації з іншими ракетами – більш ніж 70 і 450 ударних дронів. Під ударами були Сумщина, Харківщина, Київщина та столиця, Дніпровщина, Одещина, Вінниччина. Станом на зараз відомо, що дев’ять людей поранено через атаку. Є пошкодження звичайних житлових будинків, енергетичної інфраструктури. У Києві були пожежі багатоповерхівок після влучань дронів, пошкоджений дитячий садочок. Всюди, де це можливо, залучені необхідні служби.Скористатися найхолоднішими днями зими для терору проти людей для Росії важливіше, ніж скористатися дипломатією. І це дуже чітко демонструє, що потрібно від партнерів та що може допомогти. Вчасне постачання ракет для систем ППО й захист нормального життя – наш пріоритет. Без тиску на Росію завершення цієї війни не буде. Зараз Москва обирає терор та ескалацію, і через це потрібний максимальний тиск. Дякую всім партнерам, хто розуміє це й допомагає нам.
👁 4,190 26-01-31 09:15
⚡️Дві одиниці спаленої бронетехніки та більше 10 ліквідованих росіян: Сили оборони відбили штурм ГришиногоУ смузі відповідальності 7 корпусу ШР ДШВ зростає активність окупантів на напрямку Гришиного, що на північний захід від Покровська.Російські війська здійснили спробу механізованого штурму населеного пункту із застосуванням трьох одиниць бронетехніки. Таким чином, ворог вирішив пришвидшити темпи наступу на Гришине через неможливість реалізувати задум за допомогою тактики інфільтрації. Спроба прориву в Гришине ворога мала частковий успіх.155 окрема механізована бригади імені Анни Київської у взаємодії із суміжними підрозділами виявила окупантів і вступили в бій. Українські військові знищували росіян як на підступах до села, так і на його околицях.Загалом українські захисники знищили дві одиниці ворожої бронетехніки та понад 10 російських військових.На одній з “коробок” противник втік з поля бою. Тривають пошуки та ліквідація залишків ворожої піхоти, зокрема у самому Гришиному.На відео – робота 155-ї окремої механізованої бригади імені Анни Київської з відбиття штурму.
👁 6,200 26-01-25 16:43
⚡️Удар Фламінго 🦩: 4/4 влучання по підряднику виробництва Су-34/35/57 у Бєлгороді 23 вересня 2025 року.Щодо ворожої пропаганди. Противник заявляє, що з 4 ракет "до заводу долетіла лише одна", але супутникові знімки свідчать про інше: ймовірно 4/4 ракети досягли району цілі, а радіус відхилення - <80 м. Найбільша зона руйнувань (25 м) не відповідає версії про "одне влучання" - це схоже на спробу применшити наслідки.📄 Важливе уточнення: удар був не по “Белгородскому заводу фрез”, а по ТОВ «СКИФ-М» - високотехнологічному виробнику спецінструменту для обробки титану/алюмінію/композитів (CFRP-титан), критичного для авіавиробництва рф. До 70% їхньої продукції заточено під аерокосмічні матеріали; ланцюжок - МіГ і Су (Су-34/35/57).Попри війну компанія продовжувала імпорт понад $7,6 млн/рік, зокрема з Німеччини, та завозила високоточні станки/центри (Stahli FH2-505, Hermle C40U). Ураження припало по основній виробничій зоні, і з огляду на характер пошкоджень відновлення, якщо й можливе, буде довгим і складним.Співавтор посту - КіберБорошно
👁 5,750 26-01-19 20:15
🇷🇺 Продовження просування ворога в Покровську🏹 В останньому оновленні мапи збільшилася червона зона в північній частині Покровська. Противник продовжує затягувати в місто все більше і більше своєї піхоти яка поглинає місто, закріплюється та формує свої позиції по можливості зайнятої місцевості. Останнім часом збільшилася активізація кацапів в напрямку Гришиного, де здійснюється часта фіксація навколо населеного пункту, а також бувають ураження по виродках в самому селі. Противник розуміє важливість Гришиного, адже знає про логістику і роль цього села в ній, роботу пілотів звідти, а також про зв'язок з Покровськом та Мирноградом. 🏚 Окремо варто зазначити про Мирноград, в якому кишить кацапською піхотою, де можна наштовхнутися на засідку чи раптовий вогневий контакт в будь-якій точці міста. На жаль, за попередньою інформацією доступ в Мирноград по суті обмежений і туди практично неможливо ні зайти ні вийти, а здійснити такі маневри є реальною лотереєю. ⚔️ Битва за міста триває. Наразі Сили Оборони намагаються виснажити ресурс ворога, працюючи в першу чергу по ньому дронами, однак сил у кацапів ще достатньо, щоб здійснювати безперебійний "раш" піхотою в місто. 🔄 Мапу в даному районі буде ще оновлено. Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 6,140 26-01-17 14:16
❗️Шантаж і тиск ― росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України З метою примусити Україну підписати неприйнятні капітуляційні вимоги щодо припинення війни держава-агресор росія розглядає варіант атакувати стратегічні об’єкти енергосистеми нашої держави ― йдеться про підстанції передачі електроенергії, які забезпечують роботу українських АЕС.  ▪️У межах своєї кампанії тиску москва також планує посилити залякування країн Європи та Заходу загалом, аби стримати підтримку України, зокрема нашу здатність відбивати  терористичні повітряні удари росії по критичних об’єктах енергетичної інфраструктури.  Шляхом знищення або виведення з ладу вказаних підстанцій москва прагне від’єднати енергоблоки АЕС від об'єднаної енергосистеми України, аби цивільні українці тотально опинились без світла і тепла.  Станом на середину січня 2025 року росія здійснила розвідку десяти відповідних об’єктів критичної енергетичної інфраструктури у дев’яти областях України.  ▪️Наміри кремля атакувати підстанції, аби в такий гібридний спосіб знищити генерацію на АЕС України, вчергове свідчать про геноцидний характер війни росії проти України.