Джерело
Портал "Моя Оболонь" | Таким чином, міська влада продовжує активно витрачати кошти на ремонт ...
531 Охват/переглядів
2024-07-26 16:43
Повідомлення №3526
Таким чином, міська влада продовжує активно витрачати кошти на ремонт медичної установи, при тому що навіть міський Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту за підсумками 2023 року виявив на цьому об'єкті порушення, що призвели до втрат з міського бюджету на загальну суму 922 655 гривень. Незважаючи на офіційну інформацію щодо їхнього усунення, правоохоронні органи продовжують розслідувати можливе привласнення службовими особами КНП "Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни" бюджетних коштів при проведенні публічних закупівель, вчинених в умовах воєнного стану.Нагадаємо, що за минулий рік на оновлення головного корпусу КНП "Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни" підрядники отримали з міського бюджету загалом більше 1 млрд гривень, з яких половина була витрачена на ремонт фасаду з заміною вікон (які вже раніше міняли), решта – це підряди на ремонт окремих 8-ми поверхів корпусу. При цьому журналісти порталу "Наші гроші" з'ясували, що ціни на будматеріали, які були придбані для ремонту військового госпіталю, були завищені в середньому у 2,4 рази.