Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Портал "Моя Оболонь"
Додано 14 лип 2024

Портал "Моя Оболонь"

@myobolonkiev
Кількість підписників: 2 211
Фото: 6,520
Відео: 254
Посилання: 287
Опис:
Telegram-канал незалежного інформаційного порталу Оболонського району - "Моя Оболонь"
Джерело

Портал "Моя Оболонь" | Міська влада не відмовляється від майже 4-кратного подорожчання проїзд...

Логотип телеграм спільноти - Портал "Моя Оболонь" Портал "Моя Оболонь" @myobolonkiev
774 Охват/переглядів 2026-05-22 11:53 Повідомлення №8347
Міська влада не відмовляється від майже 4-кратного подорожчання проїзду в транспорті і знаходить для цього нові причини.У Київській міській адміністрації назвали майбутній тариф на проїзд у комунальному транспорті у 30 гривень розрахованим за фактичними витратами у 2025 році. У новий тариф закладені ціни на енергоресурси, паливо, ремонт рухомого складу і "конкурентну оплату праці" співробітників транспортних парків та депо.При цьому чиновники вказали на ріст наступних показників: - Витрати на оплату праці та електроенергію у КП "Київський метрополітен" зросли на 61,7% та 66,9%, відповідно;- Витрати КП "Київпастранс" на паливно-мастильні матеріали зросли на 74,8%, а на ремонт і обслуговування рухомого складу – на 63,3%. Але найцікавішим аргументом на користь здорожчання проїзду стало зменшення обсягу перевезень в середньому на 42% порівняно з показниками чомусь 2018 року. Тобто, за логікою чиновників, якщо пасажирів тепер їздить менше, інші мають платити за тих, хто транспортом зараз не користується.